Мобільний додаток

Vivienne Mort дадуть серію прощальних концертів

2.03.2020 р., 13:45

Група Vivienne Mort у травні дасть серію концертів, якими попрощається зі своїми шанувальниками.

"Як дехто, напевне, вже знає, ми вирішили взяти паузу на невизначений термін і в зв'язку з цим поїдемо у тур, який називається "Кінець першого розділу". Він складається з п’ятнадцяти міст, пройде у травні. Це будуть концерти-прощання, і по можливості на них ми зіграємо багато пісень, усі пісні, які за цей час полюбилися нашим слухачам. Програма буде великою та, сподіваюся, що ми складемо її разом. Це будуть не прості та емоційно особливі концерти, і мені б дуже хотілося побачити на них всіх друзів, всіх слухачів, усіх людей, яким не байдужа наша творчість. Будемо багато співати, обійматися, можливо, плакати, можливо, не будемо, але попрощаємося на деякий час", — розповіла вокалістка Даніела Заюшкіна в ефірі чарту "Селекція" на "Радіо Промінь".

У січні Шевченківський комітет оголосив, що Vivienne Mort є номінантами на здобуття цьогорічної Шевченківської премії у номінації "Музичне мистецтво".

"Це, звичайно, стало для нас несподіванкою. По-перше, ми здивувалися, що на премію номінують не лише класичних композиторів, а й рок-гурти, як виявилося. А по-друге, ми здивувалися, що номінували нас. Звичайно, ми дуже вдячні за те, що нашу роботу високо оцінили і висунули на дану номінацію",  — розповіла Даніела Заюшкіна.

Напередодні стало відомо, що лауреатом Шевченківської премії у номінації "Музичне мистецтво" стала група ДахаБраха. 9 березня вона отримає нагороду за альбом "Шлях".

Чим займатиметься Даніела Заюшкіна після прощального туру групи Vivienne Mort поки не відомо.

"Цікаво, знали ви про це чи ні, але ваше питання, якщо перекласти його дослівно, означає: "Що буде після смерті?". Тому що Vivienne Mort — це життя, яке переходить в смерть, і що буде після Vivienne Mort — отакий от каламбур. Ясно, що я про це нічого не знаю. І ніхто не знає. Але в даному випадку це ще зовсім не смерть, це, можна сказати, лише репетиція. В паузі, яку ми влаштували, я продовжу займатися музикою і своїми піснями, які я постійно пишу", — розповіла Даніела Заюшкіна.

Фото: facebook.com/vivienne.mort

Vivienne Mort дадуть серію прощальних концертів

Новини по темі