Мобільний додаток

Українські музиканти створили проект в підтримку невиліковно хворих людей

25.02.2020 р., 11:05

Українські артисти презентували пісню "Живий", якою закликають звернути увагу на потреби невиліковних хворих. У запису пісні взяли участь: Марія Бурмака, Юрко Юрченко, Едуард Діля Приступа, Соня Сотник, Сергій Кузін та музиканти групи SWIFT. Проект "Живий" створено командою соціально-мистецької ініціативи #НаШапку, що заснована співачкою та радіоведучою Сонею Сотник.

"Безумовно, нам дарували багато речей, ми їх продавали, але от вперше прийшов до нас в гості гурт, його назва SWIFT. Вони принесли пісню і кажуть: "Давайте ми вам подаруємо #НаШапку пісню, і всі-всі авторські з цієї композиції ми хотіли б передати вам #НаШапку". Ми послухали пісню, і зрозуміли, що це дещо більше. Я зателефонувала тим, хто зазвичай грає у нас на концертах, а це Марійка Бурмака, Едуард Приступа (Діля), Юрко Юрченко (Юркеш), Рома Мацюта, Сергій Кузін, і запросила їх цю пісню заспівати разом з гуртом "SWIFT". Ось ми її заспівали, ФДР і Ярослав Вільчик її звели, записали, а Віктор Придувалов зголосився зняти нам відео на пісню", – розповіла Соня Сотник в ефірі чарту "Селекція" на "Радіо Промінь". 

Всі кошти від скачування треку "Живий" надійдуть до фонду "Свої" та будуть спрямовані на підтримку паліативно хворих людей.

"Ми просто звертаємося до всіх, хто лишився живий, всіх, хто зараз розуміє і усвідомлює, що сьогодні бути живим ― це подвійна відповідальність: не тільки за себе, не тільки за тих, кого немає поруч з нами, а ще й за тих, хто дуже хоче жити. Фонд "Свої" опікується паліативними хворими, і ми вважаємо, що жодна хвороба не може стати на перешкоді, аби на повні груди відчувати життя і почуватися гідно ―  те, до чого ми всі прагнули. І, безумовно, ви просто слухаєте цю пісню, і поруч на сайті фонду "Свої" є така зелена кнопка, на якій написано "Допомогти". І якщо у вас є бажання, ви просто переказуєте будь-яку суму", – каже Соня Сотник. 

ФОТО: facebook.com/cf.svoyi

Українські музиканти створили проект в підтримку невиліковно хворих людей

Новини по темі