Мобільний додаток

Про кохання, зраду, спробу суїциду та випадкового незнайомця – Луганський музично-драматичний театр запрошує на прем’єру

10.12.2019 р., 13:05

11 грудня Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на прем`єру “Останній герой суїциду” за п’єсою Неди Нежданої. Про це в ефірі радіо Культура розповів директор театру Сергій Дорофєєв.

За жанром ця вистава – комедія-блюз, наш режисер визначив її саме так, а п’єса Неди Нежданої називається "Самогубство самоти". Це досить цікава філософська, фантазійна історія. Там іде мова про світле, вічне, почуття, думки й емоції, усе найкраще, що може переживати людина, але, звичайно, через певний біль, складнощі» - зазначив директор театру.

Сюжет драматургії начебто простий: зраджена жінка збирається вчинити самогубство, на перешкоді раптово стає незнайомець й безрадісна атмосфера самотності карколомно перетворюється на детектив, фарс, фантастику, мелодраму… Але у витлумаченні режисера, сценічна дія набуває нових сенсів.

"У героїв в кінці незрозуміла  історія відбувається і фінал відкритий, бо, хтось думає, що вони… Ну, я не буду спойлерити, бо треба обов’язково побачити виставу", - зауважив Сергій Дорофеєв.

Окрім того, що виставу покажуть 11 грудня в Сєвєродонецьку, кияни і гості столиці зможуть її побачити 15-го грудня на сцені Київського театру "Колесо" в межах фестивалю "AndriyivskyFest". 

Фото: сторінка події у фейсбук

Про кохання, зраду, спробу суїциду та випадкового незнайомця – Луганський музично-драматичний театр запрошує на прем’єру

Новини по темі