Мобільний додаток

Сексуально й небезпечно: Freedom Jazz покаже нове шоу "Піф-Паф"

19.10.2019 р., 17:33

Джаз-кабаре Freedom Jazz 24 жовтня розпочне осінню серію нових шоу під назвою "Піф-Паф". Солістки Freedom Jazz Анастасія Малега (Солук), Олександра Журба, Софія Павличенко в ефірі Радіо Промінь розповіли про особливість шоу та дві нові авторські пісні.

— Сьогодні говоримо про ваше нове шоу, яке 24 жовтня стартує на сцені під назвою "Піф-Паф". Хочеться додати: "Ой-ой-ой!!"

Анастасія Малега: Але це не про зайчика, і ми вже писали про це в анонсі. Це зовсім не про зайчика.

— На постері пальці Олександри та Анастасії кладені пістолетом. Я правильно все зрозумів?

Анастасія Малега: Так, тому що це буде суцільна стрілянина.

Олександра Журба: Це буде сексуально небезпечно.

Анастасія Малега: Тож без бронежилету заходити на перфоменс не рекомендується.

— Софі не випадково опинилася в центрі постера? Вона стане головною мішенню чи ні?

Софія Павличенко: Чому зразу я? Можливо, я буду обирати мішень.

Анастасія Малега: Взагалі-то мішенню у нас буде один чоловік на сцені.

— Цей чоловік не просто чоловік, бо той, хто трошки прочитав про це шоу, дізнається, що там дівчата зазіхнули зухвало на мрію дуже багатьох артисток світу. Бо ці артистки зі шкіри лізуть, аби виграти роль дівчини Бонда. А ви без усілякого Голівуду влаштуєте бонді ану просто на сцені.

Софія Павличенко: Ми нічого не вигравали. Ми просто взяли і стали.

Олександра Журба: Можливо, ми і завжди були. Просто хочемо свій потенціал показати.

Анастасія Малега: Десь в глибині душі.

Фото — facebook.com/freedomjazzgirlsband

— Хто був автором ідеї?

Софія Павличенко: У нас ідеї народжуються разом, з гумором. Ми сиділи з нашою Оленою Коляденко, розмовляли-розмовляли…Тут враз виникла така чудова ідея. А чому б і ні? Чому ще ніхто не знає про те, що ми головні жінки Джеймс Бонда?

Олександра Журба: Супергероїні.

— У цьому шоу глядачі стануть не свідками, а співучасниками. Як це буде відбуватися? Когось візьмете до себе на сцену чи що?

Анастасія Малега: Обов’язково. Це взагалі наша фішка. Ми не можемо просто так виходити на сцену і нікого не поцупити з залу, щоб людина відчула всі наші жіночі фібри на сцені.

— Це означає, що на сцені з вами будуть чоловіки поруч?

Анастасія Малега: Джеймс Бонд обов’язково буде. Хто ним стане — це вже питання.

— Скажіть, як людям готуватись? Можливо, тренуватись? Що треба робити?

Олександра Журба: Просто взяти з собою гарний настрій та прийти до Freedom Jazz у гості. Freedom Jazz завжди заграє зі своїм глядачем та робить інтерактивчик.

Софія Павличенко: Найголовніше, що ми хочемо від нашого глядача, щоб ні в якому разі він не соромився і не стримував свої емоції. Те, що відчуває, те й транслює.

— Всім відомий девіз FreedomJazz: "Багато саксу не буває". Нинішня програма теж має такий підзаголовок "Sax Live Show". Тобто Sax знову на першому плані?

Софія Павличенко: Звичайно. Як же ж він такий великий, і не на першому плані.

Анастасія Малега: Софійка наша взагалі назвала нас сакс-мафією.

— А якщо детальки?

Софія Павличенко: Сакс-мафія. Що ж тут деталізувати? Така красива, трішки підступна, зухвала сакс-мафія.

— Чи почуємо ми світові хіти у вашій інтерпретації чи продовження авторського?

Анастасія Малега: Буде і продовження авторського, тому що у нас багато прем’єр. Це дві пісні, які дівчата написали самі.

— Як створювалась пісня "Сакс-мафія"?

Софія Павличенко: Дуже цікава історія, як вона створилася у моїй голові. Насправді я про це подумала за декілька днів до того, як ми вирішили робити бондіану. Я не знала про те, що буде бондіана. Напевно, Джеймс Бонд якогось на мене повпливав, протранслював, і ось так воно народилось. А потім коли ми вирішили робити бонді ану, я думаю: "Нічого собі! Оце ж я оракул".

— А пісня "Парасоля"?

Олександра Журба: Дуже нам з дівчатками захотілося заспівати українську пісню, і щоб вона була авторська. Я написала пісню "Парасоля". Вона в латиноамериканському напрямку, з латиноамериканськими ритмами. Сексуальна. Ніжна. Про почуття. Про осінь. Мабуть, про цей оксамитовий осінній період.

Детальніше про шоу можете дізнатися за посиланням.

Freedom Jazz — український музичний кавер-бенд, до складу якого входять десять дівчат. Виступає в жанрі джаз-кабаре, що поєднує музику, танці та театр. Минулого року гурт Freedom Jazz посів другу сходинку у фіналі нацвідбору "Євробачення", але слідом за переможницею національного відбору MARUV відмовився представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Тель-Авіві.

26 лютого фіналіст національного відбору на Євробачення 2019 група Freedom Jazz відмовилася представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі після пропозиції НСТУ.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10461669-u-merezhi-znayshli-chergovu-zradu-freedom-jazz-vistupali-v-moskvi-u-2018-roci-foto.html
26 лютого фіналіст національного відбору на Євробачення 2019 група Freedom Jazz відмовилася представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі після пропозиції НСТУ.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10461669-u-merezhi-znayshli-chergovu-zradu-freedom-jazz-vistupali-v-moskvi-u-2018-roci-foto.html
Група Freedom Jazz, яка слідом за переможницею національного відбору на Євробачення 2019 співачкою MARUV відмовилася підписувати договір з НСТУ та їхати на конкурс в Ізраїль

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10461669-u-merezhi-znayshli-chergovu-zradu-freedom-jazz-vistupali-v-moskvi-u-2018-roci-foto.html
Сексуально й небезпечно: Freedom Jazz покаже нове шоу "Піф-Паф"

Новини по темі