Мобільний додаток

Експерт про нові вагони від "Укрзалізниці": це не глибинна, а доволі сумнівна модернізація

22.09.2019 р., 19:44

Експерт з транспортних питань Олександр Кава в ефірі Українського радіо прокоментував, якими є переваги та недоліки модернізації вагонів від "Укрзалізниці".

"Це не є глибинна модернізація. Це ті вагони, які вже добігли свого терміну експлуатації. І для того, аби продовжити їхній термін використання ще на 14 років, "Укрзалізниця"провадить таку систему модернізації", — зазначив Олександр Кава.

Експерт зауважив, що "якщо порівнювати з новим вагоном, то вартість модернізації є у два рази меншою. Але при цьому новий вагон працюватиме не 14 років, а 40 років з можливістю продовження терміну. Тому перевага модернізації є доволі сумнівною".

Кава також підкреслив, що фактично це косметичний ремонт всередині, оскільки решта вузлів вагону залишаються без змін.

"Крім того, конструкція вагону залишиться старою, і всі проблеми старого вагону у модернізованих вагонах залишаються. Це косметичний ремонт всередині. Всі інші вузли вагону залишаються без змін", — сказав він.

За словами голови правління АТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова, цього року модернізували три плацкартні вагони. У планах компанії відремонтувати близько 200 вагонів.

 Фото — facebook.com/Ukrzaliznytsia

Експерт про нові вагони від "Укрзалізниці": це не глибинна, а доволі сумнівна модернізація

Новини по темі