Мобільний додаток

Для охоронців Медведчука облаштували базу на Трухановому острові — коментує журналістка Валерія Іванова

22.09.2019 р., 18:20

Відповідно до результатів журналістського розслідування проєкту "Наші гроші з Денисом Бігусом (Bihus.info)", для охоронців Віктора Медведчука облаштували спортивну базу на Трухановому острові. В ефірі Українського радіо журналістка проєкту Валерія Іванова прокоментувала, якими є результати розслідування.

"Нас туди не пустили, як і працівника Департаменту земельних ресурсів, якого ми взяли з собою. У них (Департаменту земельних ресурсів ред.) є функція контролю, і вони можуть перевіряти, що там власне відбувається", — зазначила Валерія Іванова.

Журналістка розповіла, що на Трухановому острові розташована "спортивна база для охоронців Віктора Медведчука "Шторм". Це приватна охоронна фірма, яка належить нині вже однопартійцям Віктора Медведчука. Це Віктор Чорний, який зараз увійшов в "Опозиційну платформу "За життя" разом з Медведчуком, та Іван Бойченко", — сказала вона.

"Люди, яких ми там зустріли, заперечували, що вони мають відношення до агентства "Шторм". Але ми зафіксували, що вони ходять у футболках з шевронами "Шторм", і це саме та охоронна фірма, яка охороняє Віктора Медведчука, його активи та сім’ю. Ми ще не знайшли жодних підтверджень, що вони охороняють ще когось. Крім того, туди постійно заїжджають автівки, які належать "Шторму", — додала журналістка.  

Валерія Іванова підкреслила, що це столична власність, і жодних документів на цю землю немає.

"Ці охоронці прикриваються діяльністю районної громадської організації "Клуб Козак", начебто цю землю виділяли їм. Але ця районна громадська організація належить людям з оточення Віктора Медведчука. Це Ян Марченко, і 5 аграрних фірм Медведчука до 2017 року належали саме Яну Марченку", — прокоментувала Іванова.   

Зазначимо, за даними розслідування, соратники нардепа Віктора Медведчука з приватного охоронного агентства "Шторм" облаштували на Трухановому острові у Києві базу розміром 11 тисяч квадратних метрів, перекривши доступ до Дніпра.

За словами Віктора Чорного, “Шторм” нині просто охороняє на Трухановому острові "якийсь об’єкт". У Київській міській державній адміністрації повідомили, що ділянка обліковується за районною громадською організацією "Клуб Козак".

Фото  — bihus.info

Для охоронців Медведчука облаштували базу на Трухановому острові — коментує журналістка Валерія Іванова

Новини по темі