Мобільний додаток

У комітеті з питань економічного розвитку розповіли, які законопроекти є пріоритетними

2.09.2019 р., 13:33

Про те, які законопроекти є пріоритетними для комітету з питань економічного розвитку в ефірі Українського радіо розповів нардеп від партії "Слуга Народу" та заступник голови комітету з економрозвитку Дмитро Кисилевський.

3-го вересня відбудеться перше робоче засідання комітету з питань економічного розвитку. На ньому розглянуть низку законопроєктів. Зокрема, про концесії, приватну космічну діяльність, приватизацію тощо.

"Планується законопроект про концесії. Це дуже важлива справа для того, щоб запрацювали порти. Порти — це надзвичайно важлива складова інфраструктури. В усьому світі це і для власників, і для держави дуже прибуткова справа. І для держави вона корисна. Тому що це частина кровоносної частини економіки", — вважає Кисилевський.

Також народні обранці візьмуться за законопро'кт, який би врегулював приватну космічну діяльність.

"У нас космос — це виключно дежравна справа. Ми знаємо, що в світі приватні компанії досягли більших успіхів в освоєнні, ніж держава. В Україні космічний потенціал є. І мабуть треба дозволити і приватним компаніям теж мати до цього стосунок і займатися космічною діяльністю", — наголосив депутат "Слуги Народу".

Також комітет з питань економічного розвитку розгляне питання приватизації.

"Є намір скасувати закон, який містить перелік об`єктів, заборонених до приватизації. Треба його уважно вивчати, щоб раптом не дозволити до приватизації те, що може й не треба приватизовувати. Скажімо, станції атомні", — зазначив Дмитро Кисилевський.

Він наголосив, що там є підприємства, які не є стратегічними, і є сенс їх виводити на ринок.

"Є ініціатива змінити будівельні норми. Зараз, наприклад, коли забудовник чи архитектор проектує, там в нормах сказано, що сходи висоти такої-то, двері розміром такими-то, товщини такої-то. Це я грубо кажу. Є намір змінити цей підхід", — сказав депутат.

Нардеп пояснив, що в будівельних нормах хочуть прописати не розмір дверей чи сходів, а те за скільки хвилин люди мають встигнути покинути приміщення під час пожежі.

Читайте також: Новообрані депутати хотіли продемонструвати свою ефективність — політолог про початок роботи Ради

Верховна Рада дев’ятого скликання 29 серпня провела своє перше засідання. Новообрані депутати склали присягу і схвалили низку кадрових рішень, зокрема, призначили нового прем'єра і членів Кабміну. Засідання тривало до 02:00 ночі.

Чергова, друга, сесія Верховної Ради України дев’ятого скликання розпочнеться у вівторок, 3 вересня.

Дмитро Кисилевський. Фото Facebook 

У комітеті з питань економічного розвитку розповіли, які законопроекти є пріоритетними

Новини по темі