Мобільний додаток

HR-директор: в Україні кадровий голод — роботодавці знижують вимоги до кандидатів

25.08.2019 р., 19:20

Чи можливо змінити роботу, коли тобі за 60? Хто готовий взяти на роботу пенсіонера або людину передпенсійного віку? Відповіді на ці та інші запитання знайшли журналісти Українського радіо разом директором з персоналу мережі міні-маркетів і модератором групи Best Age у соціальній мережі Facebook Ольгою Холодіоновою.

Ольга Холодіонова відзначає, що в Україні спостерігається непритаманне для інших держав явище: коли на роботу відмовляються брати не те що людей пенсійного віку, а й навіть працівників за 40 років. Це явище отримало назву "ейджизм".

"Є в роботодавців такий стереотип, з ним дуже важко боротися, він є у вакансіях. Я вважаю, зі свого досвіду, що це пострадянська така тенденція. За кордоном, наскільки я знаю, такої тенденції немає. Там приблизно у 30 років людина тільки закінчує навчання у вищому закладі, і десь приблизно 4050 років — це розквіт її кар'єри. Вона дуже багато має пропозицій з приводу роботи і менше стикається з такою дискримінацію, яка, на жаль, є на території нашої держави", — зазначає фахівчиня. 

Кадровий голод

Вона пояснює, що якщо глобально говорити про ринок праці України, зараз у нас спостерігається така тенденція: з одного боку — катастрофічний кадровий голод: молоді на всі посади не вистачає, особливо якщо вони із жорстким віковим обмеженням. З іншого боку є дуже велика кількість людей, які мають сили, досвід, здоров’я і відповідний вік. 

"Є галузі бізнесу, які вже дуже гостро відчувають кадровий голод, і вони вже знизили свої вимоги до кандидатів. Вони вже беруть людей будь-якого віку і будь-якого досвіду, якщо людина згодна працювати на їхній роботі", — говорить Ольга Холодіонова. 

Нова професія

"Інший напрямок — це перекваліфікація людей, здобуття якихось інших навичок, набуття нового досвіду. У мене є багато таких прикладів, коли людина кардинально змінює професію. Я знайома з людиною: її мама все життя працювала головним бухгалтером. Коли вона вийшла на пенсію, то йшла просто по вулиці і побачила оголошення про те, що у дитячий садочок запрошується вихователька і няня. Вона прийшла нянею, через деякий час їй запропонували бути вихователькою в дитячому садочку. Зараз вона дуже щаслива, залюбки взаємодіє з дітьми і каже, що вона знайшла своє покликання."

Вузькопрофесійні спеціалісти

"І третя категорія людей — вузькопрофесійні фахівці. Наприклад, такі рідкісні фахівці, які не дивлячись на свій поважний вік, мають попит на свої послуги. Наприклад, в моєї колеги мама — інженер з нормування праці. Вона працювала на великому підприємстві все своє життя на цій посаді. Деякий час після виходу на пенсію вона просто була вдома з онуками, та зараз на її вузьконаправлений досвід є попит, і в неї телефон не замовкає — люди просять консультації, навчити фахівців тощо", — розповідає експертка.

Сформулюйте мету

Ольга Холодіонова радить шукати роботу в інтернеті, на сайтах пошуку роботи. Але почати слід з того, щоб чітко для себе сформулювати, яку саме роботу ви хочете — з якою специфікою, з яким навантаженням. Адже якщо ваш запит чітко і конкретно сформульовано, роботодавцю простіше запропонувати вам роботу. Потім про пошук роботи варто повідомити родичів, друзів та знайомих, дослідити пропозиції з газет та оголошень на вулиці. 

Відмови наближають до успіху

Крім того, за словами експертки, не варто боятися відмов.

"Є такий принцип Парето — 80/20. Його можна застосувати у будь-якій сфері життя. Тобто на 80 відмов буде 20 схвальних відгуків. Якщо ти одразу до цього готовий, то потім це легше сприймається. Тобто, кожна відмова нас наближає до наших 20% позитивних відповідей", — говорить експертка.

Фото: Pixabay

HR-директор: в Україні кадровий голод — роботодавці знижують вимоги до кандидатів

Новини по темі