Мобільний додаток

До дня народження Олега Сенцова Суспільне покаже фільм "Етапом через пів Землі"

12.07.2019 р., 11:17

UA: Суспільне мовлення долучиться до всесвітнього дня солідарності з Олегом Сенцовим #SaveOlegSentsov.

До дня народження режисера — 13 липня — всі регіональні телеканали Суспільного транслюватимуть документальний фільм "Етапом через пів Землі" виробництва "Громадського".

Стрічка вийде в ефір регіональних телеканалів Суспільного 13 липня о 14:30. Вона розповідає про українських політв’язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка, їхнє затримання в Криму й шлях до російських колоній.

Як відомо, Сенцова та Кольченка утримували в СІЗО в Москві, судили в Ростові, перевозили етапами на Урал й аж до російської Арктики. Автори фільму підрахували, що на двох вони проїхали майже 20 тисяч кілометрів — це половина шляху довкола світу. Для них ця подорож триває винятково Росією. І тільки в’язницями.

Читайте також: У Європарламенті Олега Сенцова нагородили премією імені Сахарова

Знімальна група "Громадського" побувала в ключових містах на шляху їхнього етапу та дізналася, у яких умовах утримують політв’язнів та які люди опікуються їхніми долями там, куди так і не допустили українських консулів, куди й донині складно дістатися адвокатам.

Також деякі філії Суспільного влаштують офлайнові покази документального фільму. UA: ОДЕСА організовує показ "Етапом через пів Землі" 13 липня о 15:00 в приміщенні Одеського хабу Академії суспільного мовлення, а UA: СУМИ запрошують на перегляд 13 липня о 18:00.

Фото Суспільного 

До дня народження Олега Сенцова Суспільне покаже фільм "Етапом через пів Землі"

Новини по темі