Мобільний додаток

Нацрада призначила позапланову перевірку каналу NewsOne

9.07.2019 р., 13:24

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України ухвалила рішення про призначення позапланової перевірки каналу NewsOne.

Про це на позачерговому засіданні домовилися члени Нацради, передає Громадське.

"Я переконаний, що ми доведемо факти розпалювання ворожнечі щодо окремих груп українського суспільства, де українське громадянське суспільство неодноразово учасники передач називають "фашистами". Ми доведемо факти розпалювання. Це вже буде друга санкція щодо телеканалу, яка дозволить нам звернутися до суду щодо відклику ліцензії", — заявив член Нацради Сергій Костинський.

На сьогодні повноваження Нацради обмежені правом застосовувати санкції у вигляді оголошення попереджень, виписування штрафів і зверненням до суду щодо анулювання ліцензії. 

Нацрада пропонує створити робочу групу за участі СБУ, РНБО, НАБУ, НАЗК для запобігання антиукраїнським діям юридичних осіб, щоб ефективно протидіяти викликам в інформаційному полі. 

Також Нацрада попросить Верховну Раду розширити її повноваження, зокрема в частині призупинення ліцензії.

Засідання Нацради з питань телебачення та радіомовлення супроводжувалося акцією протесту під гаслом "Скасувати ліцензію NewsOne!"

Нагадаємо, ведучий програми "Вести недели" на російському пропагандистському каналі "Росія 24" Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту "Треба поговорити", який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne. Зазначається, що це буде "відверта розмова між простими людьми", як, до прикладу, колись під час телемосту між СРСР і США. Ведучим зі сторони РФ буде Андрій Малахов, з українського боку  генеральний продюсер NewsOne Василь Голованов. 

Вчора дирекція телеканалу оголосила про скасування "телемосту".

Фото: Радіо Свобода

 Нацрада призначила позапланову перевірку каналу NewsOne

Новини по темі