Мобільний додаток

Керівник Ради суддів України пішов у відставку через конкурс до Конституційного Суду

5.07.2019 р., 17:47

Олег Ткачук, який очолював Раду суддів з березня 2018 року, оголосив про намір взяти участь у конкурсі на посаду судді Конституційного Суду, у зв'язку з чим склав повноваження Голови РСУ. Про це повідомляє прес-центр судової влади.

"Для уникнення запитань щодо наявності конфлікту інтересів, оскільки саме Рада суддів України відповідальна за проведення конкурсу на посаду судді Конституційного Суду, на час проведення конкурсу я складаю з себе повноваження Голови Ради суддів і припиняю участь в засіданнях РСУ до закінчення конкурсу",  пояснив Ткачук.

Його наступником став суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду Богдан Моніч. 

"5 липня 2019 року на позачерговому засіданні Ради суддів України за результатами таємного голосування більшістю голосів на посаду Голови РСУ обрано Моніча Богдана Сильвестровича", — йдеться у повідомленні судової влади.

Відповідно до законодавства, Рада суддів України є органом суддівського самоврядування, який бере участь у формуванні складу Конституційного Суду. 21 червня 2019 року члени РСУ оголосили про конкурс для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України на три вакантні місця, та про початок прийняття заяв.

Фото: Богдан Моніч, Resonance

Керівник Ради суддів України пішов у відставку через конкурс до Конституційного Суду

Новини по темі