Мобільний додаток

Таємниці макіяжу: що таке мікроконсилінг та чи потрібен він особисто вам

26.06.2019 р., 15:28

Що таке мікроконсилінг, в ефірі програми "Модний сезон" на Радіо Промінь розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Якщо від самого звучання слова "мікроконсилінг" ваші очі стають значно більшими, а лоб напружується, вам варто дізнатися про нього більше.

Соцмережі — чудова школа краси. Адже саме тут звичайні дівчата та професійні візажисти діляться своїм досвідом і дають безцінні уроки, які абсолютно кожен може повторити вдома, користуючись знайомими засобами. То що ж таке мікроконсилінг? Мікро — значить, приділятимемо увагу дрібницям, а консилінг — це щось пов’язане з консилером? В яблучко!

Як фарбуємося ми, звичайні жінки? Наносимо тон чи пудру, особливо не заморочуючись.

Як фарбуються б’юті-блогерки? Наносять на своє обличчя безліч цяток, різних відтінків коректора, а потім поєднують у єдину "картину". Оце воно! Мікроконсилінг — техніка макіяжу, у процесі якої основним знаряддям є консилер.

Хто не знає — це засіб, що маскує недоліки шкіри.

Зазвичай ми наносимо його на одну чи кілька ділянок обличчя, цяточками… Чому б не заповнити ними все обличчя? Думаєте, ризиковано? Аж ніяк, навпаки — дієво.

Мікроконсилінг — зовсім не нова техніка, адже нею послуговувалися професійні візажисти голлівудських акторів ще на початку ХХ століття для досягнення максимально натурального результату. Від такого мейкапу нізащо не буде ефекту маски.

Чи підійде це вам? Так! Якщо ви любите максимально натуральний макіяж, з мінімальною кількістю косметики. За допомогою цяткового нанесення коректора ви зможете візуально зменшити ніс, загострити вилиці і навіть підняти брови, треба просто трохи попрактикуватися!

Таємниці макіяжу: що таке мікроконсилінг та чи потрібен він особисто вам

Новини по темі