Мобільний додаток

Європейська рада продовжила санкції РФ через анексію Криму

20.06.2019 р., 18:16

Європейська Рада до 23 червня 2020 року продовжила санкції проти Росії через анексію Криму. Про це повідомили у прес-службі євроінституції. 

Отже, з анексованим Кримом і надалі буде заборонена торгівля і співпраця у сфері туризму. Зокрема, європейські круїзні кораблі оминатимуть кримські порти. Компаніям Євросоюзу заборонено видобувати корисні копалини у Криму, інвестувати гроші у півострів і постачати туди технології й енергоресурси. Не надаватимуться також технічна допомога, посередництво, будівництво або інженерні послуги, пов'язані з інфраструктурою в цих секторах.

"Через п'ять років після незаконної анексії Криму та Севастополя Росією, ЄС залишається непохитним у своєму зобов'язанні щодо суверенітету України, її територіальної цілісності. ЄС не визнає і продовжує засуджувати це порушення міжнародного права", — наголошується в заяві.

Вперше санкції проти Росії Євросоюз запровадив у 2014-му році. Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель під час нещодавньої зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, запевнила у непохитності позиції Німеччини стосовно підтримки санкцій. 

Європейська рада продовжила санкції РФ через анексію Криму

Новини по темі