Мобільний додаток

Водопостачання у Білій Церкві відновлять після результатів про безпечність води — Дикий

9.06.2019 р., 18:25

Водопостачання у Білій Церкві відновлять після того, як будуть результати з лабораторії, що дійсно вода є безпечною до вживання. Про це в коментарі Українському радіо повідомив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

"Я не можу сказати, які наслідки матиме це отруєння. Зараз здійснюється вище по течії відбір води, який завозимо до лабораторії. Результати експертів з лабораторії тільки пізніше", — зазначив Геннадій Дикий.

Міський голова Білої Церкви зауважив, що водопостачання відновлять після того, як будуть результати з лабораторії, що дійсно вода є безпечною до вживання.

"Сьогодні о 12-ій ми провели комісію з надзвичайних ситуацій Білоцерківського виконавчого комітету. Було прийнято рішення про припинення водопостачання у місті з 23:00 до того моменту, поки ми не отримаємо результати з лабораторії, що дійсно вода є безпечною до вживання", — сказав він.

"Зараз здійснюються заходи щодо забезпеченню людей водою. Все спокійно", — додав Дикий.

Раніше повідомлялось, що проби води з річки Рось, у притоку якої потрапили інсектициди, працівники Держекоінспекції везуть до лабораторного центру міністерства охорони здоров’я.

Зазначмо, у Білій Церкві вимкнуть воду через отруту 23:00. У селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області автомобіль з інсектицидами перекинувся в притоку річки Рось. 

Прослухати повну версію. 

Фото — pexels.com

Водопостачання у Білій Церкві відновлять після результатів про безпечність води — Дикий

Новини по темі