Мобільний додаток

Благодійники збирають кошти на будинок для онкохворих дітей та їхніх матерів

6.05.2019 р., 15:03

До Міжнародного дня матері, який в Україні відзначатимуть 12 травня, в Україні проходить благодійна акція-флешмоб "Мама поруч". На Українській біржі благодійності збирають кошти на побудову будинку, де онкохворі діти під час лікування могли б перебувати поруч зі своїми матерями. Детальніше про акцію розповіла в ефірі "ДеньПРО"президент фонду "Запорука" Наталія Оніпко.

Ведучі:

В’ячеслав Ільїн, Ганна Матвійчук

Як розповіла Наталія Оніпко, головною метою акції є збір коштів на побудову будинка, у якому діти, що лікуються у Національному інституті раку, під час лікування зможуть бути поруч зі своїми матерями.

"Такий будинок у нас уже є. Цей проект називається "Дача", він приймає дітей уже 10 років, і за ці 10 років у нас прожило більше тисячі родин. Але весь цей час ми були в орендованому будинку. Цього року ми вирішили збудувати власний будинок, який зможе прийняти вдвічі більше дітей, ніж ми зараз приймаємо, та для цього нам потрібно зібрати кошти", – пояснила благодійниця.

Щоб взяти участь у цій акції, потрібно перерахувати від 100 гривень на сторінці проекту на Українській біржі благодійності. Це акція-розіграш, тому усі учасники акції автоматично стають учасниками розіграшу цінних призів.

"Найцінніша з них – це ювелірна прикраса вартістю 53 000 гривень. Окрім того, є ще більше десятка подарунків. Головне – дуже важливо – коли перераховуєте кошти, не забудьте підписатися ім’ям та прізвищем. Бо, на жаль, пожертви без підпису не зможуть взяти участь у розіграші, – розповіла Наталія Оніпко. – Ми впевнені, що до кінця акції ми таки зберемо суму, яку плануємо. А плануємо ми зібрати 1 млн гривень. Якщо порахувати – треба, щоб долучилося всього 10 тисяч людей. І ми віримо, що нам це вдасться".

Акція "Мама поруч" триває до 12 травня. Розіграш подарунків відбудеться 13 травня у прямому ефірі на сторінці події у Фейсбук.

Благодійники збирають кошти на будинок для онкохворих дітей та їхніх матерів

Новини по темі