Мобільний додаток

Порошенко призначив в.о. голови Служби зовнішньої розвідки

17.03.2019 р., 09:43

Президент України Петро Порошенко призначив виконуючим обов’язки головиСлужби зовнішньої розвідки Андрія Алєксєєнка. Відповідний указ розміщено на сайті президента.

"Першому заступнику Голови Служби зовнішньої розвідки України Алєксєєнку Андрію Вікторовичу тимчасово виконувати обов'язки Голови Служби зовнішньої розвідки України", — йдеться в указі.

У біографії Алєксєєнка на сайті СЗРУ сказано, що йому 55 років, народився в Чернігівській області, в 1990 році закінчив Київський національний університет ім. Шевченко, до призначення заступником голови СЗРУ займав різні посади в системі МЗС України. 6 березня 2018 р. президент призначив його членом Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Нагадаємо, 14 березня цього року президент України Петро Порошенкозвільнив голову Служби зовнішньої розвідки України Єгора Божка.
 

 

Служба зовнішньої розвідки України є державним органом, який  здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах.

Серед завдань служби є добування, аналітична обробка та надання розвідувальної інформації президентові України, голові Верховної Ради України, прем'єр-міністрові, проведення спецзаходів впливу, спрямованих на підтримку національних інтересів і державної політики України, участь у забезпеченні безпечного функціонування установ України за кордоном.  

Андрій Алєксєєнко, фото: Укрінформ

Порошенко призначив в.о. голови Служби зовнішньої розвідки

Новини по темі