Мобільний додаток

З'явився текст угоди між Україною і Вселенським патріархатом

12.03.2019 р., 15:54
На сайті Президента України оприлюднили тест угоди про співробітництво та взаємодію між Україною та Вселенським патріархатом.
 
Серед іншого сторони домовилися про взаємну роботу щодо створення та конституювання Автокефальної Помісної Православної Церкви в Україні на підставі Томосу про автокефалію; здійснення аналітично-методичної роботи  проблематики відносин між державними органами та православними релігійними організаціями, а також про сприяння  проведенню значущих соціальних, культурних та освітніх проектів.
 
Також угода передбачає, що сторони будуть проводити регулярні консультації з питань узгодження дій для покращення якості співпраці. 
 
Зазначимо, президент України Петро Порошенко та Вселенський патріарх Варфоломій підписали угоду про співпрацю і взаємодію між Україною та Константинопольським патріархатом 3 листопада минулого року. 
 

Нагадаємо, 6 січня у Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій передав Митрополиту Київському та Предстоятелю Православної церкви України Епіфанію Томос про автокефалію Православної церкви України.

15 грудня минулого року на Об’єднавчому соборі архієреї низки українських церков прийняли статут новоствореної Православної церкви України та  обрали Митрополита Епіфанія предстоятелем ПЦУ.

Петро Порошенко та патріарх Варфоломій, фото: АПУ

З'явився текст угоди між Україною і Вселенським патріархатом

Новини по темі