Мобільний додаток

У музеї декоративного мистецтва відбудуться заходи до Дня народження Катерини Білокур

7.12.2018 р., 09:53

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, сьогодні, 7 грудня відбудуться заходи до Дня народження народної художниці Катерини Білокур. Про її постать та заплановані заходи в програмі "Культура.Live" розповість заступниця директора з науково-освітньої роботи Національного музею українського народного декоративного мистецтва Галина Безкоровайна.

Ведучі:

Олена Гусейнова, Василь Шандро

"У нашому музеї сьогодні з 10 години розпочнеться екскурсія-марафон "Ода Катерині". Щогодини, ми прийматимемо групи, які до нас записані, розповідатимемо про життєвий і творчий шлях Катерини Білокур. Це будуть тематичні екскурсії, екскурсії-квести, ігрові екскурсії. Уже декілька років поспіль у музеї проходить така екскурсія-марафон. До речі, вона має непоганий резонанс, адже до нас приходять школярі та студенти, яким ми розказуємо про Білокур, — розповіла Безкоровайна.

Заступниця директора Національного музею українського народного декоративного мистецтва говорила, що для них кожне День народження Катерини Білокур є особливим днем, адже випадає нагода нагадати людям про Білокур не лише як художницю, а й про надзвичайно сильну особистість, яка вміла себе продюсувати.

"До 118 річниці Катерини Білокур ми будемо проводити презентацію книги "Квіти мої, діти", яка є перевиданням повісті-есе Миколи Кагарлицького про важкий шлях входження художниці Білокур у мистецтво", говорила Безкоровайна.

Також, за словами Галини Безкоровайної, о 13.00 крім презентації книжки, музей буде презентувати ще й віднайдений лист Катерини Білокур, який раніше не був опублікованим.

"Ми розповідаємо під час екскурсій не тільки аналіз творів Білокур, а й про її сильну особистість, яка змогла показати, що не важливо те, де ти народився, головне, якими є твої мрії та як ти до них йдеш", доповнила Безкоровайна.

Катерина Білокур — це народна художниця України. Вона не мала освіти, сама оволоділа майстерністю живопису. Основною темою її творчості були квіти. Виставки художниці проводилися в Україні, Франції, Канаді та інших країнах.

Фото взяте з ФБ Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Прослухати детальніше можете за посиланням

У музеї декоративного мистецтва відбудуться заходи до Дня народження Катерини Білокур

Новини по темі