Мобільний додаток

Катар заявив, що хоче стати членом НАТО

6.06.2018 р., 09:45
Катар хоче стати повноправним членом Північноатлантичного Альянсу, де принесе велику користь. Як заявив міністр оборони країни Халід бін Мухаммед аль-Атійя, на даний момент армія Катару є однією з найбільш оснащених в регіоні.
 
Про це передає "Укрінформ" з посиланням на агентство "Анадолу".
 
Аль-Атійя відзначив наявність ефективного співробітництва між Дохою і Північноатлантичним альянсом, яке невпинно розвивається. При цьому він вказав на можливість функціонування в Катарі структур НАТО.
 
"Розвиваючи співробітництво з НАТО, ми в той же час прагнемо до повноправного членства в блоці. Наша позиція з цього питання зрозуміла", – заявив міністр.
 
Раніше влада Катару звернулися зі скаргою у Всесвітню торговельну організацію (СОТ), в якій вказала на неправомірність економічного бойкоту своєї країни з боку Саудівської Аравії, Бахрейну, Єгипту та ОАЕ.
 
Нагадаємо, 5 червня 2017 року Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати, Єгипет, Бахрейн, Лівія, Ємен і Мальдівські острови оголосили про розрив дипломатичних відносин з Катаром, звинувативши його в підтримці тероризму. Країни перекрили кордони, а також виключили Катар з військової коаліції, яка веде війну в Ємені.

Новини по темі