Мобільний додаток

Кандидати в IP-суд проходять спецперевірку

2.05.2018 р., 17:00

Триває спеціальна перевірка кандидатів на 21 посаду у Вищому суді з питань інтелектуальної власності.

Про це повідомив Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, пише Українське право.

"У ІІ-ІІІ кварталі 2018 року кандидати, які успішно пройдуть спеціальну перевірку, складатимуть іспит, а ІІІ-IV кварталі 2018 року проходитимуть співбесіду з Комісією", – зазначив Сергій Козьяков.

Додамо, спеціальну перевірку проводять уповноважені органи СБУ, НАЗК і НАБУ.

Нагадаємо, із заявами про участь у конкурсі звернулися 234 особи.

За результатами встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності до участі у конкурсі допущено 219 осіб.

Серед допущених – 206 суддів, шестеро патентних повірених, п’ятеро адвокатів та двоє – із сукупним стажем. Найбільше кандидатів у віці від 30 до 39 років – 130, від 40 до 49 – 57, від 50 до 59 років – 29 кандидатів, троє – старше 60 років. Із них 94 жінки та 125 чоловіків.

Під час іспиту до Вищого суду з питань інтелектуальної власності передбачені вузькоспеціалізовані питання. І саме вони мають велике значення для того, щоб до суду прийшли фахівці із знаннями права у сфері інтелектуальної власності.

До створення тестової бази конкурсу та аналізу завдань були залучені фахівці з Національної школи суддів та Інституту інтелектуальної власності.

Кандидати в IP-суд проходять спецперевірку

Новини по темі