Мобільний додаток

Великобританія розпочала нові розслідування проти Russia Today

18.04.2018 р., 17:43

Британський наглядовий орган Ofcom (Офіс із комунікацій) розпочав сім нових розслідувань проти російського пропагандистського телеканалу RT через висвітлення новин у Солсбері.

Про це повідомляє The Guardian.

"Проти RT, підтримуваного Кремлем каналу новин, який мовить у Великій Британії, розпочато 7 нових розслідувань щодо висвітлення новин про отруєння Сергія та Юлії Скрипалів у Солсбері", - йдеться у повідомленні.

Британський регулятор повідомив, що інтенсивно моніторив RT, після того як новина про отруєння стала публічною, і зараз вивчає кілька ефірів, де канал імовірно порушив законодавство про мовлення у питанні неупередженості висвітлення новин.

Ofcom ще раз попередив, що може анулювати робочу ліцензію каналу на території Великої Британії через висновок свого розслідування. Таким чином RT зникне з ефіру.

Нагадаємо: колишній подвійний агент Сергій Скрипаль і його донька Юлія були виявлені у непритомному стані 4 березня у британському Солсбері. Слідство і експерти ОЗХЗ дійшли висновку, що Скрипалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною типу "Новічок", розробленою в СРСР.

Лондон звинуватив Москву в здійсненні хіматаки на британській території. Росія відкинула ці звинувачення. На знак солідарності близько 30 країн услід за Великою Британією вислали російських дипломатів.

Новини по темі