Мобільний додаток

Трамп погрожує Мексиці

2.04.2018 р., 10:17

Президент США Дональд Трамп закликав уряд Мексики припинити потоки нелегальних мігрантів і наркотрафік через кордон зі США, пригрозивши натомість припинити угоду про вільну торгівлю NAFTA та вкотре наголосивши на необхідності побудови стіни на кордоні.

Про це він написав на офіційній сторінці у мережі Twitter.

"Мексика робить дуже мало, або зовсім нічого для припинення потоків людей у Мексику через її південні кордони, а потім до США. Вони сміються над нашими мовчазними міграційними законами. Вони повинні зупинити великі потоки наркотиків і нелегалів, або я покінчу з їхньою дійною коровою – NAFTA. Потрібна стіна!"- написав нинішній глава Білого дому.

Це не перша спроба американського президента привернути увагу американців до необхідності реалізації його передвиборчої обіцянки - побудувати стіну на всьому кордоні з Мексикою. Натомість, Конгрес, попри республіканську більшість, не погодив у бюджеті навіть мінімальної частини коштів на цей проект.

Нагадаємо, через недофінансованість ініціативи, Трамп навіть обговорював із главою Пентагону можливість перерозподілу коштів на цей проект за рахунок оборонного бюджету США.

Трамп погрожує Мексиці

Новини по темі