Мобільний додаток

Експерти досліджують місце отруєння Скрипаля

21.03.2018 р., 17:19

Експерти з Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) розпочали роботу на ймовірному місці отруєння екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля у британському Солсбері.

Про це повідомляє Reuters.

"У середу експерти з Організації із заборони хімічної зброї почали працювати на місці отруєння екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля у британському місті Солсбері", - йдеться у повідомленні.

5 березня поліція Солсбері поряд із одним із міських торгових центрів знайшла двох осіб, які серйозно постраждали внаслідок дії невідомої небезпечної речовини. Пізніше з'ясувалося, що це колишній подвійний агент, екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль та його донька Юлія. Постраждалі досі перебувають у критичному стані.

Нагадаємо, британський прем'єр Тереза Мей заявила, що відповідальність за отруєння, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною групи "Новічок", яка розроблена в РФ.

Росія звинувачення Лондона заперечує. Зокрема, офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова 17 березня заявила, що в Росії та Радянському Союзі ніколи не було досліджень з розробки хімічних речовин із кодовою назвою "Новічок".

Британські спецслужби підозрюють, що нервово-паралітичну речовину "Новічок" помістили в чемодан дочки Скрипаля Юлії ще до її відльоту з Москви до Лондона.

Експерти досліджують місце отруєння Скрипаля

Новини по темі