Мобільний додаток

На Донеччині відкрили центр для жінок, які потерпають від домашнього насильства

17.03.2018 р., 10:15
У Вугледарі Донецької області в рамках Спільної програми ООН "Жінки-ПРООН" відкрився перший кризовий соціальний центр для жінок, які потерпають від домашнього насильства.
 
Про це повідомили в поліції Донецької області.
 
"У Вугледарі ... в рамках Спільної програми ООН "Жінки-ПРООН" відкрився Центр, де потерпілим від домашнього насильства зможуть надавати інформаційну, психологічну та юридичну допомогу", - йдеться у повідомленні.
 
Спеціалісти закладу активно співпрацюють з місцевою поліцією та інформують їх про всі випадки, де необхідне втручання правоохоронців.
 
У поліції констатували, що офіційна статистика не відображає реальної картини домашнього насильства, оскільки більшість потерпілих не звертається по допомогу до правоохоронних органів. Але разом з тим жінки, котрі страждають від насильства та образливої поведінки, потребують невідкладної консультативної та психологічної допомоги. Саме таку допомогу Центр у змозі надати жінкам, що потерпіли від домашнього насильства – фізичного, психологічного, економічного чи сексуального.
 
Правоохоронці нагадали, що впродовж 2017 року поліцейськими Волноваської оперативної зони було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень згідно зі ст. 173-2 (вчинення насильства у сім’ї)  близько 350 кривдників, а цього року на облік поліції поставлено близько 150 осіб, які схильні до вчинення такого виду правопорушення.
На Донеччині відкрили центр для жінок, які потерпають від домашнього насильства

Новини по темі