Мобільний додаток

"Нафтогаз" знизить ціну на газ промисловим споживачам

16.02.2018 р., 16:15

НАК "Нафтогаз України" з 1 березня 2018 року знизить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 10,8% (на 994,8 грн) порівняно з лютим - до 8200,8 грн за 1 тис. куб. м (із ПДВ).

Про це повідомляє Інтерфакс.

Згідно з повідомленням компанії в четвер, зазначена ціна актуальна для споживачів, що закуповують газ за передоплатою в обсязі понад 50 тис. куб. м на місяць, за умови відсутності боргів перед компанією і для 100-відсоткових "дочок" НАК.

Для інших покупців ціна наступного місяця знизиться на 10,6% (на 1077,6 грн) - до 9 тис. 63,6 грн за 1 тис. куб. м (із ПДВ).

Як повідомлялося, на лютий "Нафтогаз" знизив ціну на 5,5-5,9%, і голова правління компанії Андрій Коболєв заявив, що вона має намір посилити свої позиції в сегменті продажу природного газу промисловим споживачам, пропонуючи "новий гнучкіший ціновий продукт".

"Ми вирішили на ринку промисловому бути трішки агресивнішими, встановлювати ціну, яка була б привабливішою. Далі, я сподіваюся, що й у березні і в наступні місяці у нас ціна буде більш конкурентоздатною", - прояснив плани компанії наприкінці січня головний комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.

Із 1 жовтня 2015 року в країні скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, окрім населення і ТКЕ для потреб населення. Відтоді "Нафтогаз України" постачає газ промспоживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. НАК є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Новини по темі