Мобільний додаток

Справа проти Віталія Шабуніна розглядатиметься 9-го лютого (аудіо)

30.01.2018 р., 19:51

Справа проти голови громадського об’єднання "Центр протидії корупції" Віталія Шабуніна розглядатиметься по суті 9-го лютого.

Нагадаємо, його звинувачують у завданні тілесних ушкоджень блогеру Всеволоду Філімоненку. Рішення про наявність підстав для розгляду справи ухвалив сьогодні Дніпровський районний суду Києва. У коментарі журналістам потерпілий сказав, що вирішив позиватися, аби відбити у будь-кого бажання відповідати кулаками нехай навіть і на словесну провокацію. За словами Всеволода Філімоненка, він відчуває наслідки травми.

Прослухати

Підозрюваний Віталій Шабунін визнає, що вдарив Всеволода Філімоненка. Каже, зробив це у відповідь на образу тим його колеги і розцінює подію як побутовий конфлікт. За його словами, справа проти нього замовна, ініційована політиками, яким невигідна боротьба з корупцією і побудована на сфальсифікованій медекспертизі. І саме це збираються доводити у суді, розповідає Віталій Шабунін.

Прослухати

Інцидент, через який до Віталія Шабуніна позивається Всеволод Філімоненко , стався у червні минулого року. Понад півроку тривало слідство. Спочатку Віталію Шабуніну оголосили підозру у завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості, а згодом перекваліфікували справу у "насильство щодо журналіста".

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Справа проти Віталія Шабуніна розглядатиметься 9-го лютого (аудіо)

Новини по темі