Мобільний додаток

Путін готовий віддати українську військову техніку

12.01.2018 р., 08:30

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія готова передати українській стороні її бойову техніку, що залишилася в Криму.

Про це повідомляє "Interfax-Ukraine".

"Українська сторона неодноразово ставила питання про повернення військової техніки з Криму. Ми готові продовжити цей процес, готові передати військові кораблі Україні, авіаційну техніку, бронетехніку", - сказав В.Путін на зустрічі з головними редакторами друкованих ЗМІ та інформагентств в четвер у Москві.

За його словами, йдеться про десятки бойових кораблів, літаків.

Тим часом, командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко відповів на пропозицію Путіна забрати військову техніку з Криму. За його словами, українська військова техніка, яка залишилася в Криму після анексії його Росією, справна, рішення за пропозицією президента РФ Володимира Путіна про її повернення буде приймати керівництво України.

"Але це питання необхідно ретельно вивчити, щоб ми не стали розмінною картою в брудній кремлівської грі", - цитує Воронченка "Новое время".

Президент РФ зазначив також, що "є і значний боєзапас". Але він, за словами Путіна, транспортуванню не підлягає, це небезпечно, він підлягає утилізації на місці. Ми готові також запросити українських військових, щоб вони змогли взяти участь в утилізації боєприпасів, додав він.

Путін готовий віддати українську військову техніку

Новини по темі