Мобільний додаток

Нацполіція створить координаційний штаб для розслідування загибелі Ірини Ноздровської (аудіо)

3.01.2018 р., 15:59

Нацполіція створить координаційний штаб для розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської, до якого будуть залучені найкращі слідчі і криміналісти.

Про це сьогодні під час відеоселекторної наради повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Прослухати

Також він доручив узяти на контроль проведення всіх необхідних експертиз і пообіцяв за потреби задіяти фахівців із інших областей.

Основні вимоги мітингувальників, які у вівторок вимагали від правоохоронців об’єктивного розслідування убивства Ірини Ноздровської, наразі виконані.

Про це в коментарі Українському радіо сказав голова громадського об’єднання "Твердиня", один з ініціаторів акції Юрій Федоренко.

Прослухати

Зокрема, за його словами, від розслідування справи усунуті працівники Вишгородської районної поліції, як того і вимагали рідні Ірини Ноздровської і представники кількох громадських організацій. Натомість до справи залучені слідчі з інших областей і з Києва.

Нагадаємо, про зникнення Ірини Ноздровської стало відомо 29 грудня. 1 січня її тіло знайшли у річці біля села, в якому вона жила - Демидів Вишгородського району Київської області.

Загибла вела справу про загибель своєї сестри, яку 30 вересня 2015 року збив автомобіль, і, за словами родичів і друзів, отримувала погрози.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Нацполіція створить координаційний штаб для розслідування загибелі Ірини Ноздровської (аудіо)

Новини по темі