Мобільний додаток

Японія спростила візові вимоги для українців

3.01.2018 р., 10:25

Набуло чинності рішення влади Японії щодо спрощення візових вимог для громадян України (власників звичайних закордонних паспортів) для короткострокових візитів до цієї країни.

Про це повідомляє "РБК-Україна".

"З 1 січня 2018 року коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткотермінового перебування, буде розширене, а також строк дії віз буде збільшено з 3 до 5 років максимум. У доповнення до наявних одноразових віз, запроваджуються багаторазові візи (зі строком дії 3 роки і максимальним строком перебування 30 днів) для короткотермінового перебування з різними цілями, в тому числі туризму. Крім того, у випадку самостійної оплати поїздки заявнику не буде потрібно надавати документи від гаранта", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, про рішення японської влади спростити візові вимоги для українців з початку 2018 року повідомив під час візиту в Україну державний міністр закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане.

За його словами, спрощення візових вимог сприятиме поліпшенню умов для туристів, підприємців, громадян, які повторно відвідують Японію, і забезпечить подальше зміцнення контактів між обома країнами.

Японія спростила візові вимоги для українців

Новини по темі