Мобільний додаток

Євгена Панова залишили в кримському СІЗО

26.12.2017 р., 18:55

У Криму окупаційний суд відхилив апеляцію захисту "диверсанта" Євгенія Панова, залишивши його в СІЗО до 9 лютого 2018 року.  

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

"Верховний суд" Криму відхилив апеляцію захисту фігуранта "справи українських диверсантів" Євгена Панова. Він залишиться в СІЗО до 9 лютого 2018 року", - йдеться в повідомленні правозахисників. За словами адвоката Сергія Легостова, в даний час Панов знайомиться з матеріалами кримінальної справи. Копії апеляційних скарг йому досі не вручили. "Хочу звернути увагу на незадовільну роботу адміністрації СІЗО, яка досі не вручила Панову копії апеляційних скарг. Євген почувається нормально, знайомиться з матеріалами справи", - розповів Легостов.  

За словами адвоката, на минулому тижні адміністрація СІЗО не пустила до Панова архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента, який раніше неодноразово відвідував його. "Владиці Клименту запропонували спілкуватися з Пановим по телефону. Хоча слідчий раніше дав дозвіл на зустріч зі священиком", - зазначив Легостов.  

Нагадаємо, Євгена Панова було затримано ФСБ Росії в ніч на 7 серпня в анексованому Криму разом з Андрієм Захтеєм. За версією окупантів, "українські диверсанти", нібито, готували теракти на півострові. До затриманих застосовували тортури. Деякий час їх утримували в московському СІЗО в Лефортово, потім - повернули у Крим.  

Євгена Панова залишили в кримському СІЗО

Новини по темі