Мобільний додаток

В Палестинській автономії оголошено "день гніву" (аудіо)

8.12.2017 р., 11:14

У відповідь на визнання Єрусалима столицею Ізраїлю в Палестинській автономії сьогодні оголошено "день гніву". А напередодні  території Ізраїлю були обстріляні ракетами з Сектора Газа.

Докладніше розповідає наша кореспондентка в єврейській державі Світлана Глаз:

"Прес-служба армії оборони Ізраїлю повідомила про запуск двох ракет із території сектора Газа, одна з яких розірвалася поблизу ізраїльського поселення Сдерот. У відповідь танки і ВПС ЦАХАЛ атакували позиції бойовиків терористичної організації ХАМАСу, яка базується в Газі і на яку  уряд єврейської держави  покладає відповідальність за збройні провокації проти визнання президентом США Дональдом Трампом Єрусалиму столицею Ізраїлю.

Акції протесту пройшли в кількох населених пунктах Палестинської автономії, а також у самому Єрусалимі. ХАМАС оголосив п'ятницю, 8 грудня, "днем гніву" та закликав арабську молодь і активістів усіх палестинських фракцій до нового етапу повстання.

Палестинські джерела повідомляють про десятки потерпілих у результаті сутичок з ізраїльськими військовослужбовцями і поліцейськими. Пре'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу зауважив, що заява Трампа історична подія. Ізраїльська поліція та спеціальні підрозділи армії приведені в повну бойову готовність, аби протистояти можливим провокаціям після традиційної мусульманської молитви, яка відбувається щоп’ятниці опівдні на єрусалимській Храмовій горі".

Світлана Глаз з Ізраїлю, для українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

В Палестинській автономії оголошено "день гніву" (аудіо)

Новини по темі