Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Україна очікує на звільнення своїх воїнів

4.12.2017 р., 16:03

Київ очікує на звільнення напередодні Нового року 74 полонених із окупованого Донбасу.

Про це заявила представник гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи у Мінську Ірина Геращенко, повідомляє "Еспресо.TV".

"Якщо нічого не зірветься, ми звільнимо наших 74 героїв. Якщо все це вийде, над чим ми зараз працюємо, це буде наймасштабніше звільнення. Ми маємо звільнити і передати 306 осіб в рамках тих домовленостей, про які йдеться", - сказала Геращенко.

Вона уточнила, що наразі деталі обміну залишатимуться не розголошеними, і додала, що паралельно з організацією обміну заручників із окупованого Донбасу працює над звільненням політв'язнів, яких утримують на території Росії.

Нагадаємо, у "ДНР/ЛНР" погодилися переглянути списки полонених для обміну після перемовин із Путіним. Глава терористичної "ДНР" Олександр Захарченко заявив про готовність до обміну полонених, який має відбутися до Нового року. Кум Путіна - лідер руху "Український вибір" Віктор Медведчук - підтвердив цю інформацію.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що терористи на Донбасі утримують у заручниках 162 українців. Радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що Україна згодна віддати 306 бойовиків за 74 українських заручників. Бойовики готові передати Україні 74 заручників.

Україна очікує на звільнення своїх воїнів

Новини по темі