Мобільний додаток

У Росії "співатимуть" дифірамби владі

14.11.2017 р., 14:45

Провідні енергетичні компанії Росії отримали директиву щотижня розсилати новини, що представляють у вигідному світлі керівництво країни.

Про це повідомляє агентство "Reuters", у розпорядженні якого є цей документ.

"Життя більшості співгромадян стало набагато спокійнішим, комфортнішим, цікавішим. Проте багато прикладів часто опиняються поза увагою ЗМІ. Перед нами стоїть завдання ретельно й творчо поставитися до відбору таких інформприводів й тем для подальшої пропозиції ЗМІ", - йдеться в інструкції.

Цей новинний потік має сформувати так звану "Стрічку позитивних новин", наголошується в  7-сторінковому документі. Акцент цих новин має бути на створенні нових робочих місць, об'єктів інфраструктури і досягненнях науки, особливо тих, де була надана держпідтримка.

Як приклад позитивних новин в документі наводиться досягнення бригади кузбасівських шахтарів під керівництвом Євгена Косьміна, яка в липні 2017 року видобула 1,6 мільйона тонн вугілля, встановивши місячний рекорд, що викликає аналогії зі стаханівським рухом в СРСР, пише агентство.

Подібні "позитивні новини" компанії мають надсилати щотижня, причому інформація повинна супроводжуватися орієнтуваннями для ЗМІ, які можна з мінімальними змінами або без них передати журналістам, інформує "Reuters".

Ця інструкція датована 9-м жовтня і була розіслана керівникам департаментів зі зв'язків із громадськістю і органами влади 17 державних і 28 приватних компаній для участі в запланованій на 12 жовтня зустрічі, метою якої було обговорення зусиль, спрямованих на поліпшення іміджу влади.

"Reuters" пов'язує появу цієї директиви з підготовкою до президентських виборів, які відбудуться в Росії у березні 2018 року і "на яких чинному президентові Володимиру Путіну потрібна впевнена перемога, аби зберегти домінування на політичній арені".

Нагадаємо, ще в лютому агентство "Reuters" повідомлялося про прохання Кремля до енергетичних компаній повідомляти про позитивні події, які можуть вплинути на громадську думку напередодні президентських виборів 2018 року.

У Росії "співатимуть" дифірамби владі

Новини по темі