Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Лісабон вчергове став технологічною столицею світу (аудіо)

9.11.2017 р., 17:09

Вже вдруге там відбувається один із найбільших форумів у галузі технологій і підприємництва.

Подробиці знає наша власна кореспондентка у Португалії Тамара Лаврук:

"Web Summit - надзвичайний форум талантів та енергії, зібрав понад 60 тисяч людей з більш ніж 160 країн. На форумі представлені близько 1600 стартапів  і 1500 інвесторів. З нинішніх компаній-початківців 270 - португальські, що на 30 більше, ніж у минулому році.

Серед десятків ораторів - генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, єврокомісар Маргрет Вестагер, колишній віце-президент США Альберт Гор і колишній президент Франції Франсуа Олланд, супермодель Сара Сампайо, шахіст і політик Гаррі Каспаров, серфер, повелитель найвищої хвилі Гарретт Макнамара. Також на форумі виступлять лідери деяких провідних світових технологічних компаній, політики, музиканти, актори і навіть роботи - "професор Ейнштейн" і "Софія".

Президент Агентства з інвестицій та зовнішньої торгівлі Португалії Кастро Генрікеш, який брав участь в організації Web Summit в Лісабоні торік, висловив "позитивні" очікування щодо форуму цього року, вважаючи його "космополітичнішим і глобальнішим". Web Summit  має за мету допомогти підприємцям, які розвиваються у технологічній сфері".

Тамара Лаврук, з Лісабона, для українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Лісабон  вчергове став технологічною столицею світу (аудіо)

Новини по темі