Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

КМДА знайшла альтернативу маршрутним таксі

7.11.2017 р., 10:10

Київська міська державна адміністрація закупить у Польщі трамваї "PESA" 5 покоління з метою створення альтернативи маршрутним таксі, повідомляє прес-служба КМДА.

"Столична влада закуповує сучасні трамваї, які курсуватимуть Києвом. І робить усе, щоб оновлений комунальний громадський транспорт став альтернативою маршруткам", - наголосив мер столиці В. Кличко.

Трамваї, які планує закупити КМДА, матимуть низьку підлогу, а також будуть оснащені кондиціонерами та Wi-Fi. Одна з їхніх переваг - тихий хід.

Мер уточнив, що до кінця року столична влада планує повністю замінити склад лінії швидкісного трамвая виключно польськими. КМДА хотіла б замінити старий склад швидкісної лінії трамваями українського виробництва, але, на жаль, Львівський трамвайний завод не може впоратися з необхідними обсягами. КМДА також планує обладнати в Києві спеціальний сервісний центр для обслуговування куплених у Польщі транспортних засобів.

Віталій Кличко додав: спираючись на численні скарги пасажирів маршрутних таксі, мерія готова зробити все для того, щоб шляхом надання якісної альтернативи витіснити цей вид міського транспорту.

КМДА знайшла альтернативу маршрутним таксі

Новини по темі