Мобільний додаток

Столичний фунікулер - в очікуванні змін

4.11.2017 р., 13:30

Влада Києва наступного року планує в рамках оновлення туристичної інфраструктури міста замінити вагони Київського фунікулера на нові сучасні вагони австрійського виробництва.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

"Австрійська компанія замінить вагони фунікулера на сучасні, які відповідають найвищим європейським вимогам безпеки та комфорту. Адже фунікулер не тільки туристичний транспорт - минулого року його послугами скористалися 1,5 млн пасажирів. І завдяки новим вагонам фунікулер стане ще більш зручним, як для киян, так і для туристів, які відвідують столицю", - наголосив Кличко.

За його словами, влада також планує відкрити пішохідний маршрут від Володимирської гірки до Труханового острова та оновити Пейзажну алею.

В амбітних планах столичної влади - створення великої туристичної пішохідної зони, до якої, зокрема, увійде і частина історичного Подолу. Мер Києва впевнений, що цей маршрут стане одним із найулюбленіших як для киян, так і для гостей міста.

Нагадаємо, Київський фунікулер - це один із видів транспорту, призначений для перевезення людей, і водночас - архітектурна пам’ятка, датована ХІХ століттям, один із символів столиці, її гордість. Цим екзотичним видом транспорту користуються не тільки кияни, а й численні гості міста. З латинської слово "фунікулер" ("funiculus") перекладається як "мотузка", і має значення піднімально-транспортного засобу з канатною тягою.

Столичний фунікулер - в очікуванні змін

Новини по темі