Мобільний додаток

Порошенко і Ліптон обговорили долю наступного траншу МВФ

13.09.2017 р., 18:45

Президент України Петро Порошенко прийняв першого заступника директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона.

Про це повідомляє прес-служба Президента.

"Глава держави підкреслив надзвичайно важливу роль Міжнародного валютного фонду у впровадженні реформ в Україні. Співрозмовники обговорили стан впровадження освітньої, медичної та пенсійної реформ. Президент Петро Порошенко окремо відзначив важливість створення ефективної системи боротьби з корупцію в Україні", - йдеться у повідомленні.  

Сторони обговорили перспективи виконання Меморандуму про економічну та фінансову політику в контексті надання чергового траншу Україні в рамках програми Механізму   розширеного фінансування.

Нагадаємо, перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон перебуває у Києві. Він прибув для обговорення з керівництвом країни економічної ситуації та прогресу в реалізації програми реформ, що підтримується МВФ.

П'ятий транш МВФ Україні на 1,9 млрд дол. був запланований на червень - липень, проте згодом відтермінований. На початку липня міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв'ю "Bloomberg" заявив, що отримання Україною нового траншу МВФ відбудеться восени.

Порошенко і Ліптон обговорили долю наступного траншу МВФ

Новини по темі