Мобільний додаток

Арсен Аваков рекомендує всім законно переходити державний кордон

11.09.2017 р., 10:35

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, коментуючи прорив кордону в пункті пропуску "Шегіні" і порушення кримінальної справи за статтею про незаконне переміщення через кордон, запропонував екс-губернаторові Одеської області Міхеїлу Саакашвілі та всім іншим учасникам прориву два варіанти дій.  

Про це Аваков написав у Facebook.

"Саакашвілі і всім, хто незаконно перейшов кордон, потрібно негайно вибрати з двох варіантів: прибути в пункт пропуску "Шегіні" і пройти процедуру оформлення і/або прибути в підрозділ Міграційної служби", - написав Аваков. Він також зазначив, що "намагався зробити все, щоб вивести прикордонників і поліцейських з політичного процесу", заборонив їм застосовувати зброю і силові дії на учасників масових акцій біля кордону. "Прикордонний перехід "Шегіні" було взято штурмом... і радісні народні депутати - утворивши навколо себе натовп - незаконно провели в країну близько 40 осіб, включаючи Саакашвілі і кількох іноземців. За фактом інциденту16 прикордонникам і поліцейським довелося надати медичну допомогу", - додав Аваков.  

Раніше повідомлялося, за фактом організації прориву кордону Національна поліція порушила кримінальну справу за ст.332 - про незаконне переміщення осіб через державний кордон.

Арсен Аваков рекомендує всім законно переходити державний кордон

Новини по темі