Мобільний додаток

Україна й Ізраїль нарощують обсяги економічної співпраці

21.08.2017 р., 16:05

Україна й Ізраїль 22 серпня проведуть у Києві X засідання спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.
    
"22 серпня у Києві відбудеться десяте засідання спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва. Це вже друге засідання, яке проводиться протягом року в Києві, що є свідченням інтенсивних економічних зв'язків між нашими державами", - йдеться у повідомленні.

Українську частину Комісії очолює міністр закордонних справ України Павло Клімкін, ізраїльську - міністр з питань охорони навколишнього середовища, міністр у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєев Елькін.

Як поінформували в МЗС, планується провести переговори з усіх ключових питань двостороннього торговельно-економічного співробітництва, зокрема, торгівлі, залучення інвестицій, співпраці у фінансовій, транспортній та медичній сферах.

Будуть визначені також конкретні перспективи щодо поглиблення взаємодії у сфері сільського господарства, водних ресурсів, а також відновлюваних джерел енергії і енергоефективності.

Додамо, за результатами засідання комісії Клімкін та Елькін підпишуть протокол. Запланований також спільний брифінг для ЗМІ.

Україна й Ізраїль нарощують обсяги економічної співпраці

Новини по темі