Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

"Український Інсайт" репрезентують у Нью-Йорку

12.05.2017 р., 09:00

Виставка робіт сучасних українських митців Віктора Сидоренка, Олега Тістола, Миколи Маценка і Валентина Попова відбудеться у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку з 16 до 26 травня.

Українські митці у рамках проекту "Український Інсайт" представлять 5 скульптур і художні полотна, щоб донести світові сигнали про зміни в Україні, про традиції живопису і потенціал сучасного мистецтва.

Перед відкриттям виставки відбудеться діалог з істориком, професором Йєльського університету, одним із провідних світових фахівців у галузі міжнародних відносин Тімоті Снайдером. Він є знаним у світі дослідником націоналізму, тоталітаризму та голокосту.

У монографії "Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним" Тімоті Снайдер обґрунтував тезу про те, що радянський та нацистський режими знищили майже 14 мільйонів людей на території України, Польщі, Білорусі, Балтії та в західних областях Росії.

Перед виставкою "Український Інсайт" обговорюватимуться його бестселер "В часи тиранії", а також проблеми в Україні і Східній Європі.

Новини по темі