Мобільний додаток

Сьогоднішня ситуація у Парламенті потребує розслідування

15.03.2017 р., 17:33

Керівники фракцій на сьогоднішній нараді, скликаній Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, домовилися провести розслідування сьогоднішніх подій в Парламенті. Про це повідомив заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

Сьогоднішнє ранкове засідання тривало  недовго. Після вимоги депутатів від "Народного фронту" запросити до зали поліцейських через вчорашній інцидент у Слов’янську, в Парламенті було оголошено перерву. Пізніше заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, побачивши у сесійній залі людей у військовій формі, закрила засідання.

У фракції "Радикальної партії" вважають, що заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд вчинила неправильно, дочасно закривши сьогоднішнє засідання Парламенту. Таким чином вона позбавила народних депутатів можливості працювати і ухвалювати рішення, вважає керівник фракції Олег Ляшко.

Водночас народний депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв дії Оксани Сироїд назвав адекватними. Оскільки це була реакція на появу у сесійній залі людей у камуфляжі.

Новини по темі