Строковики, чий термін служби закінчився, будуть демобілізовані — Данілов

Строковики, чий термін служби закінчився, будуть демобілізовані — Данілов

Питання демобілізації українських військовослужбовців строкової служби, термін служби яких вже закінчився, обговорювалося на Ставці Верховного Головнокомандувача. Про це повідомив сьогодні, 24 листопада в ексклюзивному коментарі Українському Радіо секретар РНБО Олексій Данілов. Він розповів: Президент України Володимир Зеленський запропонував провести демобілізацію військовослужбовців строкової служби і військові на Ставці погодилися. Найближчим часом військовослужбовці строкової служби будуть демобілізовані, зазначив секретар Ради національної безпеки і оборони.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: ОП

"Сьогодні відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандуючого і цьому питанню було приділено велику увагу для того, щоб ми справедливо займалися питанням долучення до нашого війська тих людей, які необхідні нам для обороноздатності країни. Що стосується мобілізації людей, які проходили строкову службу, то президент попросив і військові погодилися, що найближчим часом ці люди будуть демобілізовані. Цей процес відбудеться і ми розуміємо, скільки їх", — розповів Олексій Данілов. 

За словами секретаря РНБО строковики, в яких закінчився термін служби, але вони бажають залишитися, можуть зробити це, уклавши контракт. Інші ж будуть демобілізовані. "Це справедливо", підсумував Данілов.