GannaBaby переспівала хіт "Ганьба" Сестрички Віки

GannaBaby переспівала хіт "Ганьба" Сестрички Віки

Група GannaBaby видала переспів на пісню "Ганьба", з якою у 1989 році на фестивалі "Червона Рута" здобула перемогу Віка Врадій.

0:00 0:00
10
1x

"Я не можу пригадати, як я вперше почула пісню "Ганьба", але впевнено скажу, що після першого прослуховування пісня просто "засіла" в моїй голові, і я відчула, що це щось, що я би хотіла приміряти на себе. Інколи буває таке, що автор зустрічає вже написаний твір, котрий має таку співзвучність з власним внутрішнім єством, що виникає певне розчарування, що цей твір вже було створено кимось іншим. Так і в мене трапилося з "Ганьбою". 

Більше того, мені захотілося не тільки написати цей твір, але й відчути його, як ці слова звучатимуть зі сцени. Тому було надзвичайне внутрішнє бажання створити кавер на цю пісню вже протягом останніх двох років мінімум. Ініціатива була виключно моя, але я дуже вдячна хлопцям з GannaBaby за те, що вони мене підтримали і в нас вийшло по-своєму інтерпретувати цю пісню, приміряти ці обладунки на струнке тіло GannaBaby. Результат нам дуже подобається", — розповіла вокалістка гурту GannaBaby Ганна Нелуп в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Нагадаємо, у листопаді гурт GannaBaby видав сингл "День Рубця".

Фото: пресслужба гурту GannaBaby