war

Реперка alyona alyona відкрила для себе польську мову

5.12.2022 р., 13:30

Реперка alyona alyona видала трек "Посмакуй" із Jerry Heil та польським музикантом Trill Pem. Презентуючи новинку в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь" артистка розповіла, що під час роботи над піснею для неї справжнім відкриттям стала поетичність польської мови.

"Ми писали трек "Посмакуй" на студії в Польщі, і я зробила для себе супер велике відкриття про те, що польська мова загалом дуже поетична. І дуже багато польських реперів використовують її в правильному руслі: пишуть дуже глибокі чуттєві тексти. Таким глибоким проєктом виявився для мене Tril Pem. Він писав про стосунки й те, як класно, коли людей двоє. Те саме мала на увазі Яна Jerry Heil, співаючи приспів, і те саме сказала я у своєму куплеті. Хто є ці двоє – вирішують безпосередньо люди: можливо, це батьки та діти, можливо, – тренер і його підопічний, можливо, – це вчитель та учень, можливо, – Бог і людина, можливо, – двоє закоханих людей. Але завжди, коли людей двоє, відбувається синергія і у світ виходить тепло, любов, добро, а це найважливіше та найрушійніше в нашому житті", – розповіла alyona alyona в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Артистка також підбила підсумки спільного благодійного туру з Jerry Heil та співачкою KOLA, що відбувався містами США та Канади. Близько 700 тисяч гривень перераховано чотирьом фондам на проєкти гуманітарної допомоги українцям.

Фото: facebook.com/alyona.alyona.official 

Реперка alyona alyona відкрила для себе польську мову

Новини по темі