Alina Pash не виключає свого повернення на сцену Євробачення

Alina Pash не виключає свого повернення на сцену Євробачення

Alina Pash не виключає того, що може вдруге взяти участь у нацвідборі на Євробачення, якщо зміняться правила конкурсу. Про це артистка розповіла, презентуючи нову пісню "Вірити" у шоу "Вікенд Нової Музики" на "Радіо Промінь".

0:00 0:00
10
1x

"Якщо колись відчую, що зі свого боку можу сказати щось важливе, то можливо я піду на нацвідбір. І якщо зміняться вітри. Сьогодні правила не дають мені взяти участь. На жаль, у 2015 році я невдало з’їздила на весілля з Іриною Білик і це мені закрило вхід до нацвідбору, але нічого вболівати і так буду за Україну", — сказала Alina Pash в ефірі шоу "Вікенд Нової Музики" на "Радіо Промінь".

Alina Pash висловила сподівання, що в Україні побільшає платформ для презентації молодих артистів.

"Я свого часу пішла на "Євробачення", бо в мене було повідомлення для світу. Це ж прекрасний майданчик для того, щоб робити щось файне. А якщо ви хочете показати просто пісню  то потрібно питати порад певно у Андрія Данилка. Я більше про те, як може Україна проявити себе. Зараз наші сенси потрібно рухати до світу.

Мені цікаво, як пройде цьогорічний конкурс. Хочеться, щоб таких конкурсів в нас було більше. У нас "Євробачення" неймовірно популярне, набагато популярніше, ніж, наприклад у Німеччині. Вірю, що українці зараз будуть звучати і на конкурсах, і на фестивалях усього світу", — розповіла Alina Pash у шоу "Вікенд Нової Музики".

Фото: Яна Сочевічек/ Радіо Промінь