Mobil

Nächste Programme

Frühere Programme

 • 17.02.2018 13:03:41
  - Промінь
  :

  Коли втрачаємо роботу, здається - життя закінчилося. Тим паче зараз, у час, коли знайти гарну роботу не так то й просто. У багатьох після звільнення починається депрсія - падає самооцінка. Інші - починають гарячково шукати щось інше і хапаються за перше ліпше оголошення. Треті - взагалі впадають в апатію, а тут і до згубних звичок не далеко. Але, спеціалісти стверджують, що з втратою роботи світ не закінчується, а, навпаки, відкриваються нові можливості. Тож, що робити, коли ви втратили роботу? Коли починати пошук і з чого? Як знайти собі краще місце і як не потрапити на гачок недобросовісних роботодавців. Про все це у програмі Особисто з Анною Данько розповість Катерина Криворученк Спеціаліст експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна.

 • 10.02.2018 13:03:22
  - Промінь
  :

  Як часто шляхи дорослих у житті не складаються. Ми розлучаємося, знаходимо собі інших партнерів, будуємо з ними майбутнє. А біля нас залишаються наші діти. Для яких є мама і папа. А всі інші - чужі дяді і тьоті. Як розповісти дітям про розлучення? Чи варто взагалі щось пояснювати?  Як зрозуміти свою дитину і як не вестися на її маніпуляції. Про все це розповість психотерапевт Київської філії української спілки психотерапевтів Олена Науменко.

 • 03.02.2018 13:04:30
  - Промінь
  :

  А пам"ятаєте своє дитинство? Впевнена, що більшість з нас думав, от виросту я і не буду так робити. Дозволятиму своїм дітям все. Час іде і вже ми самі батьки. Та чи виконуємо свою обіцянку? Чи не забагато дозволяємо своїм дітям? Чому наші діти нас не слухаються, не шанують, підвищують голос на батьків? Адже у нас такого не було! Спробували б ми крикнути на тата! У чому проблема? Хто винен у вседозволеності наших дітей? Чи можна це припинити і чому психологи стверджують, що сьогоднішніх дітей варто берегти від батьків? Про все це розповість педагог Олександр Кривоносов.

 • 27.01.2018 13:03:00
  - Промінь
  :

  Власне про стосунки і поговоримо. Про руйнівні стосунки. Що робити, коли навіть з коханою людиною ви не почуваєтеся щасливими. А пригніченими. Як зрозуміти, що стосунки бещзнадійні і шкідливі. Як сказати про це партнеру? Чому такі стосунки розірвати найважче і що буде, якщо руйнівні стосунки триватимуть? Про все це Особисто з Анною Данько розповість психотерапевт Кирило Зінько.

 • 20.01.2018 13:03:00
  - Промінь
  :

  Ви кохаєте свою половинку, але щось не так. Секс вже не радує. Про це соромно сказати, адже не хочеться образити коханих. Але й мовчанка призводить до ще більшого відчуження. Як зрозуміти — ЩО не влаштовує вас чи партнера у сексуальних стосунках? Як почати розмову і як не образити вашу половинку? Які причини роблять секс рутинним і чи можна врятувати ситуацію, не доходячи до зради? Про все це Особисто з Анною Данько розповість психолог-сексолог Юліана Толкачов.

 • 13.01.2018 18:08:08
  - Перший канал
  :

  Життя одних осяяне славою та легендами, а інших - оповите млою забуття. Збираємо факти, відновлюємо історичну справедливість, намагаємося крізь призму минулого побачити обриси майбутнього. І пам’ятаємо, що кожен крок, кожен вчинок, кожна подія залишають відбиток на скрижалях історії.

 • 13.01.2018 13:03:00
  - Промінь
  :

  Початок року - це фантастичний час, коли ми можемо не лише відпочити, побачити рідних, гарно посвяткувати, отримати подарунки і їх подарувати. А ще й можливість розпочати нове життя. Ну не даремно ж ми говоримо з новим роком, з новим щастям. А коли щастя нове, то й життя починається оновлене. А згадайте, як кожен з нас хоча б раз у житті  казав – все, починаю нове життя і обіцяємо собі, що з понеділка – кинемо палити чи почнемо худнути. Однак у більшості з нас далі слів справа не йде. У понеділок дуже хочеться чогось солоденького  - яке ж тут схуднення. Та ще й день важкий – почнемо нове життя з вівторка. Ну а вівторок – вже ж не понеділок Хіба з нього починають нове життя? І так триває десятиліттями. Час іде, обіцянки накопичуються, а вирішення їх – відкладається. Чому так відбувається? Що треба робити, аби легко починати новий етап у житті? Чому не варто чекати понеділка і який день – найкраще підходить до нових перетворень. А ще – ми розкажемо вам просту техніку як легко і безболісно, не встаючи з ліжка, починати нове життя. Про це на радіо Промінь Особисто з Анною Данько розкажуть Дарина ЧУПАЙЛЕНКО автор Студії "COACH FOOD" та Ольга КИЯН. У один з наймагічніших днів року, 13 січня, коли у вас буде унікальна можливість тут же втілити все у життя. Давайте жити по-новому разом.

 • 06.01.2018 13:03:00
  - Промінь
  :

  На Різдво так приємно збиратися родиною. Це саме ті свята, коли хочеться говорити про добро, усміхатися один одному і відчувати себе частиною великої сім"ї. Але для багатьох з нас Різдво - це ще одна чергова згадка про тих, хто не за родинним столом. Про тих, хто формально - є членом родини, але насправді. Що робити, коли в родині - ворожнеча між родичами. З політичних та етичних переконань. Діти і батьки, свати і тітки - по різні сторони барикади. Одних розділила війна і політика. Інших - нерозуміння життєвих принципів інших. Чи реально примирити родину і як? Зрадити своїм переконанням? Йти на поступки, закривати очі? Як довго можна витримати таку ось паузу за святковим столом , аби не скотитися на звинувачення та заперечення. І чи потрібно це взагалі робити. Про це на радіо Промінь Особисто з Анною Данько та психотерапевтом Оленою Колядою говоритимемо напередодні Різдва 6 січня. Ми зробимо все, аби на Свят вечір ваша родина возз’єдналася і ці свята були для вас по особливому сімейними.

 • 30.12.2017 13:03:00
  - Промінь
  :

  Чи варто вірити у дива? Їх же не існує! А, можливо, ми самі створюємо диво, коли у нього віримо? Чому люди перестали вірити у дива і як повернути це відчуття? А головне, як допомогти дітям якомога довше вірити у Миколая та діда Мороза і що робити, якщо діти знають хто їм приносить подарунки? Про це Особисто на радіо Промінь з Анною Данько розкаже співробітник інституту соціальної і політичної психології, психотерапевт, керівник плейбек-театру Володимир Савінов. Ми у студії створимо диво і ви повірите у нього.