Будинок звукозапису

Будинок звукозапису був створений 1976 року для Державного комітету  телебачення та радіомовлення України як технічна база запису високоякісних музичних та літературних фонограм. Ці фонограми використовуються для створення радіопередач.

За роки існування Будинку звукозапису до радіофонду надійшло понад 110 тисяч одиниць фонограм. Серед виконавців такі славетні імена як Святослав Ріхтер, Костянтин Симеонов, Натан Рахлін, Дмитро Гнатюк, Анатолій Солов'яненко, Степан Турчак, Ада Роговцева, Богдан Ступка. Тут здійснювали свої перші записи тут зробили Софія Ротару, Василь Зінкевич, Назарій Яремчук та багато інших відомих виконавців.

Зараз основні користувачі приміщень — музичні колективи Українського радіо. Вони унікальні тим, що спеціалізуються у сфері звукозапису, яка є найвідповідальнішим та найскладнішим видом музичного виконавства.

За час свого існування вони створили "золотий фонд", що налічує десятки тисяч  аудіозаписів кращих музичних творів світової, української класики, сучасних композиторів, народно-пісенного і фолькльорного жанру, які є вагомим внеском в духовну скарбницю України, могутнім засобом формування духовності та національної свідомості нашого народу.

Будинок звукозапису володіє унікальними за акустичними параметрами студіями звукозапису, які оснащені сучасним цифровим обладнанням.

З питань оренди студій звертайтесь за телефоном:

+380 (44) 239-68-96

Адреса Будинку звукозапису Українського радіо: 

Київ, вул. Леоніда Первомайського, 5-в

Телефон для довідок: 

+380 (44) 239-63-33