Українського радіо

Капітал в умовах війни. Чи можливо й яким чином його накопичити в наш час? Куди й як інвестувати? Чому українці й досі побоюються вкладати гроші? Чи можливо це зробити з обмеженим бюджетом? З чого розпочати? Чому для країни важливо мати заможних людей середнього класу? Гість — Валентин Краснопьоров, засновник просвітницької ініціативи "Останній капіталіст".

Ведучі:

Чому російська пропаганда ставиться до демократів більш жорстко.

Незалежна моніторингова група "Білоруський Гаюн" стверджує, що на території Білорусі за 120 км від кордону з Україною впав та вибухнув російський безпілотник "Шахед-136".

Ведучі:

Жінки в американській політиці. Віцепрезидентка Камала Гарріс зібрала рекордні 81 млн доларів за першу відколи Джо Байден знявся з виборів, а NBC News написало, що ключову роль у рішенні Байдена відіграла ексспікерка Ненсі Пелосі. Наскільки це неординарно для "політичного ландшафту" США. Як динамічний старт Гарріс підвищує її шанси на номінацію. Гість — Олег Преловський, асоційований експерт Інституту Американістики.

Ведучі:

Візит Дмитра Кулеби до Китаю. Гостя — Наталія Бутирська, магістерка зовнішньої політики, експертка з питань Східної Азі.

Ведучі:

Україна посилила санкції проти російської нафтової галузі — Угорщина та Словаччина заявили про припинення транзиту до них нафти "Лукойла" і звинуватили Київ нібито в порушенні умов Угоди про асоціацію. Як відреагує Єврокомісія і чому така ситуація виникла саме зараз. Гість — Геннадій Рябцев, директор спеціальних проєктів у Науково-технічному центрі "Псіхея".

Ведучі:

Тарифи на електроенергію в Україні та ЄС: хто платить більше?

Ведучі:
23.07.2024 03:43:31 Є питання
Які потенційні екологічні наслідки у разі ймовірної атаки на Київську ГЕС та Канівське водосховище? Що зараз на місці трагедії після руйнування Каховської греблі? Також про Кінбурнську косу. Гість: Євген Хлобистов, професор, декан факультету природничих наук КаУКМА.
Ведучі:

Про те, як росія руйнує Херсонес. Гостя — Евеліна Кравченко, кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту археології НАН України.

Ведучі:

Долітались: п’ять російських літаків Іл-76МД-90А були виведені з експлуатації через використання неякісних підшипників. Підшипники можуть стати серйозною перепоною для росавіації? З якими ще деталями у окупаційних виробників авіасуден є проблеми? Про збільшення нашого авіапарку завдяки ймовірній передачі МіГ-29 від Польщі. Коли це може відбутись та чому затягується процес передачі? Гість — Костянтин Криволап, аналітик, авіаційний експерт.

Ведучі:

Китай надає росії супутникові зображення для військових цілей, а також мікроелектроніку та верстати для танків. Підтримка Китаю також включає оптику, паливо, яке буде використовуватися в ракетах, і розширення космічної співпраці.

Ведучі:

Ведучі українського радіо