Співпраця України та Канади. Гостя — Танія Санфорд Аммар, директорка міжнародної консалтингової компанії Alinea International в Україні. Компанія наразі реалізує проєкт "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe).

Ведучі:

В Києві розпочалась зустріч міністрів закордонних справ країн ЄС. Як випливає з графіку коментарів для преси, майже всі міністри прибули до Києва для цієї зустрічі особисто. Обговоримо мету та результати зустрічі. Гість — Андрій Миселюк, політолог, директор Інституту соціально-політичного проєктування "Діалог".

Ведучі:

Чи допоможе присудження Нобелівської премії у просуванні вакцинації, зокрема й від ковіду. Що нового в створеній вченими технології, що за неї дали Нобелівську премію. Гість — Іван Сорока, президент Українського медичного клубу, Заслужений працівник охорони здоров'я України

Ведучі:

Марафон "Єдині новини #UАразом". Інтерв'ю парамедикині Катерини Поліщук із позивним Пташка.

Ведучі:
02.10.2023 17:12:27 Сьогодні. Вдень

Виступ Президента України на засіданні міністрів закордонних справ держав – членів ЄС.

Ведучі:

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Ведучі:
02.10.2023 15:47:12 Сьогодні. Вдень

Ситуація в Полтаві.

Ведучі:

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Ведучі:
29.09.2023 13:39:50 Сьогодні. Вдень

Покарати пропагандиста. Чому російські пропагандисти мають відповідати, як співучасники воєнних злочинів окупантів. Як довести їх провину? Хто може та має збирати докази їхньої вини? Наскільки реально їх покарати та що за покарання це може бути? Гість — Дмитро Баркар, аналітик Інституту масової інформації, що входить до Коаліції "Україна. П'ята ранку".

Ведучі:
29.09.2023 13:07:11 Сьогодні. Вдень

Мета Форуму оборонних індустрій. Повернення найманців ПВК "Вагнер", які були у Білорусі, на східний напрямок фронту в Україні. Іранські ракети для Росії. Підготовка до зими в очікуванні атак Росії на критичну інфраструктуру України. Закон про олігархів. Список реформ для України реально реалізувати? Інтерв'ю Олексія Данілова, секретаря РНБО. 

Ведучі:

Ведучі українського радіо