19:05:00 - 19:40:41
Ведучі:
  • Павленко Л.

Непосильна ноша. Українські транспортні артерії не витримують навантаження, що постійно зростає. Дорожні чиновники взялися зважувати фури і прозвітували про результати. Чому ж на розбитих дорогах ефекту не видно?

Чому сусіди не бачать колоди в своєму оці, шукаючи в нас порошинку? І чи знайдуть її експерти Венеційської комісії? Цього тижня набрав чинності новий закон про освіту, а заразом і його резонансне мовне положення, яке вже спрямовано на європейську експертизу. До чого готуються школи, де не було викладання українською?

Без- чи таки відповідальність за сепаратизм? Єфремов і Компанія, Штепа, Лавринович. Чому не бачимо конкретних вироків щодо обвинувачуваних у держзраді та антиконституційній діяльності? Чи дочекаються суду ті, кого випускають з-під варти, а не втечуть з країни? Чому водночас чимало добровольців за поки недоведеними судом звинуваченнями перебувають за гратами?

Вибуховий досвід. Вчетверте за останні два роки і вшосте за декілька років. Спалахують склади з боєприпасами. Далі буде? Де й коли? Диверсія, халатність, приховування розкрадань? Хто не догледів – контророзвідники чи воєначальники? Чому місцеві мешканці не знали про загрозу, поки на голови не полетіли снаряди, які гарнтії безпеки вони мають зараз і як держава компенсуватиме збитки за потрощені домівки?

    Ваше повідомлення відправлене
    • капча