Аудіокнижка
А.Курков, "Лагідний янгол смерті". Український переклад В.Левицької. Читає народний артист України О.Богданович (ч. 3).
Українське радіо рекомендує
Понад 120 тисяч кілометрів – протяжність місцевих доріг в Україні. Це сільські, районні та обласні. На більшості з них сніговий покрив став ожеледицею, яка дещо вирівняла ями та вибоїни. Але як тільки вона розтане, разом із нею «зійде» і, як кажуть, асфальт. Чи буде за що ремонтувати поверхневе полотно? Хто має цим займатися – місцева влада чи автодорівці? За чиї гроші це має робитися? Чи долучатиметься до цього Дорожній фонд? А також – яку допомогу цьогоріч отримають аграрії від держави? Чи варто звільнити від оподаткування дрова для потреб населення? Яким чиному Міжнародна фінансова корпорація прагне підтримати розвиток молочних кооперативів?
Меч духовний
Огляд літературних видань Національної спілки письменників України.
Обговорення резонансних суспільно-політичних, соціальних, науково-пізнавальних та культурно-мистецьких подій і тем - в рубриках «Особистий вибір» та «Власний інтерес».
Інформація про різноманітні події дня - в рубриці «Недільний навігатор», а яку книжку варто прочитати, який концерт відвідати, який фільм переглянути, яку страву приготувати тощо – в рубриці «Дружня порада».
Музичні твори
Музичні твори
Гість студії - директор Агентства моделювання ситуацій, політтехнолог Віталій Бала.
Музичні твори
Доля і випадок
Співачка, композитор, волонтерка, заслужена діячка мистецтв України Анжела Ярмолюк.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Гімн України
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Понад 90% українських громадян хочуть вживати органічні продукти. Проте лише 5% із них знають, що таке органічні продукти, як вони виробляються і де їх знайти в українських супермаркетах. Крім того, більшість фермерів наразі не розуміють економічних переваг від вирощування органічної продукції. Однак, це вже усвідомили ті виробники, які проторували доріжку на європейський ринок. Деякі з них нещодавно побували на Міжнародній виставці органічної продукції «Біофах-2018» у німецькому Нюрнберзі. Який результат участі наших виробників на цьому світовому форумі? Наскільки Національний павільйон Україні був затребуваним? Що нового з’явилося в позиціонуванні українських органічних продуктів? А також – яка потужність перевалки зерна українських портів? Чи будуть зводитися спеціальні перевалочні комплекси для органічної продукції? Як розвиватимуться зрошувальні системи на Херсонщині?
Війна і мир
Яку мову розуміє Донбас? Чим Луганщина відрізняється від Донеччини? Чи варті території, за які ми б’ємося, стількох життів? Чому лідери ДНР і ЛНР такі різні? Чому на Донеччині більше захоплених територій, ніж на Луганщині? Та хто зараз може бути авторитетом для Донбасу? Гість студії - український журналіст Сергій Іванов.
Крим. Реалії
Чому в Росії заговорили про вихід з Ради Європи і припинення співпраці з ЄСПЛ? Які наслідки для Криму буде мати подібне рішення? Гості ефіру: координатор польового правозахисного центру в Криму Олександра Криленкова, український політолог-міжнародник Олексій Кафтан, юрист-міжнародник, викладач Київського інституту міжнародних відносин Антон Кориневич.
Чи підтримуєте Ви запровадження в Україні платних доріг і на який сервіс сподіваєтеся?
США запроваджують мита на імпорт сталі та алюмінію. Як це вплине на економічні інтереси України.
Медичне обслуговування. Вибір сімейного лікаря. Учасник програми - член громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я Євген Гончар.
Минає рік із дня вбивства у Києві екс-депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова. Як живе його дружина оперна співачка Марія Максакова? Чи планує пані Марія отримати українське громадянство та як вона опановує українську мову? Що і хто її підтримує, надає сили не втратити віру в людей? Чому Марія Максакова вирішили створити Фонд підтримки талановитих дітей у сфері музики?
Курити в Україні дозволяється лише в спеціально облаштованих для цього місцях. Штраф для порушників може сягати кількасот гривень. Та чи діє закон на практиці? Як проблему куріння у громадських місцях вирішують у Полтаві та Запоріжжі?
В столиці може з'явитися новий вид рейкового транспорту tram-train.
Скільки коштуватиме проїзд платною дорогою.
Чому найпопулярнішою автівкою в лютому став Volkswagen Golf?
Спеціаліст у галузі технологій еквайрингу та управління проектів Ольга Баранець ділиться досвідом започаткування стартапів.
Крим. Реалії
Чи отримав «русскій мір» друге дихання в Україні? Навіщо Росія намагається відродити тезу про «братні народи»? Що змушує кримчан залишати півострів? Гість студії - психолог Лариса Волошина.
Зелена книга
Коли повноцінно у нас запрацює система роздільного збору сміття? Як навчити людей сортувати відходи? Як зацікавити підприємців будувати сміттєпереробні заводи і як навчитися заробляти на смітті? Учасники програми: начальник управління поводження з відходами та екобезпеки Міністерства екології та природних ресурсів України Олександр Семенець, заступник начальника Управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону України Людмила Полтораченко.
В Україні стартував другий Відкритий студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе». Докладніше про проект говоритимемо з менеджером з розвитку компанії Антиплагіат Андрієм Сідляренком та спеціалістом Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні Яною Чапайло.
Аспірант Альянсу. Як вплине новий статус на відносини Україна – НАТО? Запитаємо про це в політолога Георгія Кухалешвілі.
Зустріч Президента України Петра Порошенка з Віце-президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні у фокусі уваги політолога Олега Саакяна.
У студії Українського радіо – народний артист України, всесвітньо відомий співак Анатолій Кочерга. Він виступав на найпрестижніших сценах світу, а нині мріє відкрити вокальну школу в Україні.
Як відшукати свій шлях у нашому мінливому світі? Над цим одвічним питанням поміркуємо з доктором філософських наук Євгеном Бистрицьким.
Твоя Свобода
Могеріні розпитує Порошенка – що з реформами в Україні? Гості студії: Оксана Юринець, народний депутат України (БПП); Маркіян Лубківський, дипломат; Борис Райтшустер, німецький журналіст.
Зимові Паралімпійські ігри-2018
Гість студії - тренер параолімпійської збірної України Анатолій Завєдєєв.
Курити в Україні дозволяється лише в спеціально облаштованих для цього місцях. Штраф для порушників може сягати кількасот гривень. Та чи діє закон на практиці? Як проблему куріння у громадських місцях вирішують у Полтаві та Запоріжжі?
Як трудова міграція впливає на рівень оплати праці в Україні? Досліджуємо ситуацію з речником Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Миколою Алєксандровим.
Які важелі впливу мають країни Центральної Європи аби змусити Росію виконати рішення Стокгольмського суду? Запитаємо про це в незалежного енергетичного експерта Володимира Саприкіна.
Візит Верховного представника Європейського Союзу з питань зовнішньої політики Федеріки Могеріні в Україну. Статус – Аспірант НАТО. Справа отруєння колишнього російського офіцера ГРУ Сергія Скрипаля. Ці та інші міжнародні події у фокусі уваги аналітика Інституту євроатлантичного співробітництва Володимира Горбача.
Надвечір
Зелене світло. Регламентний комітет парламенту дав дозвіл на притягнення до відповідальності, затримання і арешт нардепа з «Опозиційного блоку" Євгена Бакуліна.
Федеріка Могеріні в Києві. Високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки запевняє, що Європейська спільнота не визнає результати виборів президента Росії в окупованому Криму.
Закордонний прокат. Фільм "Кіборги" буде показано у Сполучених Штатах Америки, Канаді, Франції, Нідерландах, Туреччині, Данії і Литві.
Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою. З 12- го до 16-го березня кияни можуть пройти безплатне обстеження.
Шевченківські читання. Чи добре знають Шевченка майбутні правоохоронці.
«Французька весна». Яка вистава відкриє фестиваль у Києві 31 березня.
Персона ґрата
Минає рік із дня вбивства у Києві екс-депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова. Як живе його дружина оперна співачка Марія Максакова? Чи планує пані Марія отримати українське громадянство та як вона опановує українську мову? Що і хто її підтримує, надає сили не втратити віру в людей? Чому Марія Максакова вирішили створити Фонд підтримки талановитих дітей у сфері музики?
Мустафа Кемаль Ататюрк — державний і політичний діяч Туреччини, турецький генерал; перший президент Туреччини; лідер Турецької війни за незалежність проти поділу колишньої Османської імперії після 1-ї Світової війни.
Дні Великого посту мають стати часом змін і духовного відновлення нашого життя.
Чому Бог не припинить ворожнечі між людьми? Міркування митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.
Храм-усипальниця буковинських митрополитів у Чернівцях. Розповідає протоієрей Христофор Гàбор.
«Третя після опівночі» - запрошуємо до цього єдиного в Україні інтерактивного музею у темряві. Де у незвичний для більшості з нас спосіб можна пізнати світ людей незрячих, відчути його на дотик і звук, спробувати півтори години, впродовж екскурсії «Велика прогулянка», пережити звичні ситуації, але в умовах темряви. І замислитися - чи комфортний для людей, які не бачать, наш спільний світ?
Вечірня колисанка
Казка "Золотий павучок".
Громадська хвиля
Як Україна рухається до об’єднаної Європи говоримо у студії Громадського радіо з прес-аташе ЄС в Україні Давідом Стуліком.
Громадська хвиля
Президент Петро Порошенко вважає за необхідне додаткове обговорення законопроекту про зміну податку на прибуток податком на виведений капітал. На зв’язку із студією економіст, економічний аналітик Борис Кушнірук.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Святительське слово
Третя неділя Великого посту називається Хрестопоклонною. У церквах цього дня відбувається особливе богослужіння. Тож чому православні християни шанують образ хреста і поклоняються йому?
Весела, тендітна дівчина. А за цією жіночою ніжністю тисячі кілометрів фронтових доріг за чотири роки російсько-української війни. З передової, з нуля доставити поранених... Це підрозділ "Вітерець". В одному з екіпажів - водієм сама Галина Алмазова. Про необхідність таких підрозділів, про фронтову родину парамедиків.
Співак MELOVIN, який цього року представлятиме Україну на Євробаченні, активно готується до конкурсу.
Олександр Рибак, який здобув перемогу 2009 року, випробує свої сили на міжнародному пісенному конкурсі ще раз.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"